RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ciało w walizce. To może być zaginiona ciężarna 28-latka

Śledczy ustalają okoliczności zbrodni (fot. Wake County Sheriff's Office)
Śledczy ustalają okoliczności zbrodni (fot. Wake County Sheriff's Office)

Funkcjonariusze z biura szeryfa hrabstwa Wake w stanie Północna Karolina znaleźli ciało w rzece Neuse nieopodal miasta Raleigh. Zwłoki znajdowały się w walizce. Wszczęto śledztwo pod kątem zabójstwa.

Dźgnął policjanta nożem. Trafił w notes, grozi mu dożywocie

Policja z Włocławka aresztowała mężczyznę, który podczas interwencji zaatakował funkcjonariuszy nożem, a jednego z nich usiłował dźgnąć w klatkę...

zobacz więcej

Ciało namierzono w poniedziałek około godz. 11 rano czasu lokalnego na wysokości Allen Drive numer 5400. W ten rejon funkcjonariusze wybrali się po otrzymaniu informacji z Departamentu Policji w Raleigh. Wskazano, że świadek zgłosił makabryczne znalezisko nieopodal Szlaku Rzeki Neuse.

Trwają prace nad identyfikacją ciała – powiedział szeryf hrabstwa Wake Gerald Baker.

– Przygotowujemy się do potwierdzenia tożsamości ofiary. Mamy pewne poszlaki – dodał.

Śledczy czekają na wyniki sekcji zwłok, którą przeprowadzono w stanowym biurze koronera. Baker przyznał, że „bezpiecznie można powiedzieć, że nie był to wypadek”.

W miniony czwartek w regionie zaginęła 28-letnia Brittany Samone Smith. Wiadomo, że kobieta w zaawansowanej ciąży była widziana ostatni raz w ubiegły wtorek w miejscowości Wendell.

Z mundurowymi współpracuje jej rodzina, która może potwierdzić tożsamość ofiary.

– Bardzo ciężko pracujemy nad tą sprawą. Odkryjemy, kto jest odpowiedzialny za zabójstwo. Jeżeli znaleźliśmy tę młodą kobietę, której poszukiwaliśmy od kilku dni, ktoś za to zapłaci – zapewnił szeryf.

źródło:
Zobacz więcej