RAPORT

Pogarda

Obsesja Trzaskowskiego. Widzi TVP Info nawet w radiu Zet

Trzaskowski wspomniał o stacji co najmniej kilkanaście razy (fot. Krzysztof Zatycki/NurPhoto/Getty Images)
Trzaskowski wspomniał o stacji co najmniej kilkanaście razy (fot. Krzysztof Zatycki/NurPhoto/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

TVP Info, znowu TVP Info, znowu TVP Info, znowu pytanie od TVP Info, bo TVP Info... to są wszystko pytania od TVP Info – mówił w Radiu ZET wiceszef Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, odpowiadając na pytania słuchaczy.

Rafał Trzaskowski: Czyste powietrze nas truje [WIDEO]

Czyste powietrze truje nas i jest odpowiedzialne za mnóstwo zgonów w Polsce – powiedział Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy oznajmił też, że...

zobacz więcej

W sobotę prezydent Warszawy i wiceprzewodniczący PO Rafał Trzaskowski wraz ze swoim szefem Borysem Budką przedstawili „plan” dla Polski. Politycy przedstawili „nowe” pomysły. Chcieli likwidacji kanałów informacyjnych Telewizji Polskiej i zniesienia abonamentu RTV.

To nie pierwszy raz, kiedy Trzaskowski postuluje zamknięcie kanału. Bardzo często mówił o tym podczas kampanii prezydenckiej, którą przejął po Małgorzacie Kidawie-Błońskiej. – Spieszcie się państwo z TVP Info zadawać pytania, bo niewiele tygodni zostało – mówił wtedy.

O TVP Info Trzaskowski wiele razy wspominał też we wtorkowej rozmowie w Radiu ZET. Od jednego ze słuchaczy dostał pytanie o warszawską Skrę. – Wielokrotnie odpowiadałem tutaj w Radiu ZET na to pytanie, mam takie wrażenie, że za każdym razem dostaję ten sam zestaw pytań od tych samych słuchaczy – oznajmił.

Wtedy prowadząca program zadała mu kolejne pytanie od słuchacza. Dotyczyło wykluczających się postulatów Trzaskowskiego i Budki, przedstawionych w sobotę. Ten pierwszy mówił o potrzebie wprowadzenia referendum dającego możliwość odwołania parlamentarzysty, który zmienił barwy partyjne. Drugi mówił z kolei o „pięciu sprawiedliwych” ze Zjednoczonej Prawicy, którzy powinni przejść do opozycji.

– TVP Info, znowu TVP Info, znowu TVP Info, znowu pytanie od TVP Info, bo TVP Info... to są wszystko pytania od TVP Info – odparł Trzaskowski. – Pan wszędzie widzi TVP Info – zwróciła mu uwagę dziennikarka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej