RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„The Voice Senior”. Poznaliśmy zwycięzcę drugiej edycji

Poznaliśmy zwycięzcę drugiej edycji muzycznego show „The Voice Senior”. Decyzją widzów, którzy głosowali na finalistów za pomocą SMS-ów, program wygrała Barbara Parzeczewska.

Półfinał „The Voice Senior”. Kto przejdzie do kolejnego etapu? [WIDEO]

zobacz więcej

W finale zmierzyło się ośmioro uczestników. Byli to: Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak z drużyny Izabeli Trojanowskiej, Kazimierz Górecki i Raisa Misztela z drużyny Alicji Majewskiej, Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski z drużyny Witolda Paszta oraz Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska z drużyny Andrzeja Piasecznego.

Program był podzielony na dwie części. W drugiej wystąpiło czterech uczestników – każdy z jurorów musiał wybrać jedną osobę ze swojej drużyny. W ścisłej finałowej czwórce znaleźli się: Andrzej Nosowski, Raisa Misztela, Andrzej Pawłowski i Barbara Parzeczewska.

Zwyciężczynią programu została Barbara Parzeczewska, która w mediach została okrzyknięta najbardziej przebojową uczestniczką drugiej edycji „The Voice Senior”.

Laureatka w wieku 18 lat wzięła udział Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Przez lata śpiewała w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych.

Do programu zgłosiła się za namową męża Ireneusza. To właśnie jemu dedykowała każdy występ na scenie „The Voice Senior”. Niestety mąż Barbary Parzeczewskiej odszedł w listopadzie 2020 roku.

źródło:
Zobacz więcej