RAPORT

Wojna na Ukrainie

Matka zabiła synków nożem. Nowe okoliczności tragedii pod Inowrocławiem

W Turzanach pod Inowrocławiem doszło do makabrycznej zbrodni. Matka zamordowała dwóch synów w wieku 3 i 5 lat. Według nieoficjalnych informacji Katarzyna W. chciała popełnić tzw. samobójstwo rozszerzone, a dzieci zabiła nożem, dźgając je w plecy.

Brutalny gwałt i mord na studentce Uniwersytetu Łódzkiego. Ślady wiodły do Rosji

Zatrzymano 57-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie makabrycznego zabójstwa i zgwałcenia 22-letniej studentki z Łodzi. Do zbrodni doszło...

zobacz więcej

Do tej zbrodni doszło w piątek nad ranem w domu w Turzanach (woj. kujawsko-pomorskie). 37-letnia matka, która leczyła się psychiatrycznie, nożem zabiła dwoje swoich dzieci. Później sama próbowała odebrać sobie życie; trafiła do szpitala.

Zwłoki dzieci w łóżeczkach i poranioną kobietę znalazł jej mąż. To on zawiadomił policję. Według informacji „Super Expressu” Katarzyna W. próbowała podciąć sobie żyły w wannie, zaś swoich synów zabiła dźgając nożem w plecy i klatkę piersiową.

„Koło 9.45 dzisiaj, to jest w piątek, na policję zadzwonił mąż tej kobiety. Jak weszliśmy do środka domu, zobaczyliśmy w nim pełno krwi. Dwójka chłopców była martwa. Wstępnie ustaliliśmy, że zginęli od ciosów nożem w klatkę piersiową i plecy. Oni musieli uciekać. Dlatego te ciosy w plecy” – mówi gazecie jeden z policjantów, pracujących przy sprawie.

Jak informowała prokuratura, w sobotę odbędzie się sekcja zwłok dzieci.

Kobieta została zabrana do szpitala. Jej stan uniemożliwiał, aby brała udział w jakiekolwiek czynnościach śledczych. W szpitalu okazało się, że pacjentka musiała zostać poddana zabiegowi chirurgicznemu.

W piątek rano w domu była mieszkająca tam babcia dzieci, matka mężczyzny.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej