RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Panna młoda owdowiała na weselu. Goście zastrzelili jej męża

Wdowa jest zrozpaczona po śmierci męża (fot. Pexels)
Wdowa jest zrozpaczona po śmierci męża (fot. Pexels)

Panna młoda została wdową już podczas wesela, gdy podczas kłótni dwóch gości zastrzeliło jej świeżo poślubionego męża oraz jego brata. Do tragedii doszło w miejscowości Własowo, leżącej około 40 km na zachód od Moskwy.

Złodziej włamał się do klasztoru. Nie spodziewał się takiej reakcji zakonników

Zakonnicy z krakowskiego Zwierzyńca złapali na gorącym uczynku 55-letniego złodzieja, który w klasztornym kościele obrabował trzy skarbony....

zobacz więcej

Tradycyjne rosyjskie wesela trwają od dwóch dni do nawet tygodnia, co ma być wstępem do długiego, udanego małżeństwa. W przypadku Kristyny (media podają tylko jej imię) sielanka trwała krótko.

W trakcie wesela doszło do kłótni między panem młodym i dwoma zaproszonymi gośćmi. W pewnym momencie goście wyjęli broń. Padło około 6 strzałów. Kule śmiertelnie raniły pana młodego 34-letniego Radu Cordinianu oraz jego dwa lata starszego brata Filipa.

Zabójcy – również bracia Aleksiej D. i Władimir D. – zostali zatrzymani i trafili do aresztu w Moskwie. Okazało się, że byli to goście ze strony panny młodej.

„Jak ja teraz będę żyła bez Ciebie, mój ukochany? Zawsze będę Twoją żoną. Przyrzekam. Jesteś moim jedynym. Zawsze będziemy razem” – napisała wdowa w emocjonalnym poście na Instagramie. „Bądź tam, patrz na mnie z góry, a ja spełnię nasze wszystkie życzenia i będziesz ze mnie dumny. Śpij dobrze, mój ukochany, postaram się pokonać ten ból”.

Śledczy ustalają okoliczności tragedii.

źródło:
Zobacz więcej