RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Raper jak superbohater z komiksów. Na czole ma ogromny kamień

Artysta słynie z zamiłowania do biżuterii (fot. Instagram/liluzivert)
Artysta słynie z zamiłowania do biżuterii (fot. Instagram/liluzivert)

Lil Uzi Vert słynie z zamiłowania do biżuterii. I ma to wypisane na twarzy – dosłownie! Piosenkarz wszczepił sobie w czoło ogromny różowy diament. Ta błyskotka kosztowała go 24 miliony dolarów. Odkładał na nią pieniądze przez cztery lata.

Fortuna za komiks o przygodach Batmana

Komiks o przygodach Batmana z 1940 r. został sprzedany na aukcji w Dallas w amerykańskim stanie Teksas za ponad 2,2 mln dolarów – poinformował...

zobacz więcej

Kamień wart więcej niż dom i samochody


Diament ma około 10–11 karatów, a Lil Uzi Vert kupił go od znanego nowojorskiego jubilera Elliota Avianne'a, który jest ulubieńcem amerykańskich raperów. Muzyk twierdzi, że ten kamień jest więcej wart niż jego dom i wszystkie jego samochody, dlatego uznał, że umieszczenie tak drogocennego kamienia w sygnecie byłoby niebezpieczne – bałby się, że go zgubi. Woli pilnować go jak oka w głowie, więc uznał, że będzie go nosił na swoim czole. I kazał go sobie tam wszczepić.

Fani porównują teraz rapera do superbohatera z uniwersum Marvela, Visiona. Ten android ożył, po tym, jak w jego czole umieszczono kamień nieskończoności.

Symere Woods, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko piosenkarza, miał ostatnio dobrą passę. Jego album „Eternal Atake” był najlepiej sprzedającą się raperską płytą w roku 2020 w Stanach Zjednoczonych. Niedawno muzyk pochwalił się, że nagrywa teraz piosenki z dziewczyną miliardera Elona Muska, wokalistką Grimes, która finalizuje prace nad kolejnym albumem. Lil Uzi Vert ma bardzo ekscentryczny wizerunek. Jego twarz pokryta jest tatuażami i kolczykami. Co chwilę zmienia kolor włosów i rodzaj warkoczyków.

Zobacz także: Dwa dni z rzędu wygrała na loterii 

źródło:

Zobacz więcej