RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Wałęsa o objawach po szczepieniu. Wyliczył kilka

Szczepieniu poddał się „bez większego przekonania” (fot. PAP/Radek Pietruszka)
Szczepieniu poddał się „bez większego przekonania” (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Lech Wałęsa zaszczepił się na COVID-19. Kiedy przyjmował swoją dawkę, czuł się „świetnie”. Były prezydent poinformował, jakie miał objawy poszczepienne.

6 tys. emerytury to za mało dla Wałęsy. „Będę pod kościołem zbierał pieniądze”

6 tys. zł emerytury nie starcza Lechowi Wałęsie na życie – donosi „Super Express”. Były prezydent postanowił więc poszukać dodatkowej pracy. –...

zobacz więcej

Były prezydent Lech Wałęsa zaszczepił się przeciw koronawirusowi we wtorek. Pierwszą dawkę przyjął w NZOZ „Jaskółka” przy ul. Jaskółczej w Gdańsku. Były polityk na Facebooku relacjonował cały przebieg szczepienia.

Lech Wałęsa szczepionkę przyjął ubrany w charakterystyczny dla niego strój – koszulkę z napisem „konstytucja”. Zaszczepił się w ramach grupy seniorów, ponieważ ma ponad 70 lat.

Wałęsa: Tak wygląda inność po zastrzyku


W środę rano Wałęsa na Facebooku zamieścił post, w którym poinformował o objawach poszczepiennych. Napisał, że dawkę przyjął we wtorek około godziny 9., a szczepieniu poddał się „bez większego przekonania”.

I...........

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Poniedziałek, 1 lutego 2021

Wałęsa mówi o piekle po śmierci. „Nie chcę tam być ze Stalinem”

Już tęsknię do życia wiecznego – oznajmił Lech Wałęsa. Mówił też o piekle. Stwierdził, że nie chce tam być „ze Stalinem i Leninem”, bo będą go...

zobacz więcej

Napisał, że „zabieg wykonano bardzo sprytnie, bezboleśnie”. Wcześniej został przebadany: zmierzono mu ciśnienie, temperaturę i cukier. Twierdzi, że czuł się wtedy świetnie.

„Od około godziny 12.00 zaczęło się błoge odczuwanie, tak jak kiedyś po tabletce jaś. Musiałem wykonywać wolniej wszelkie ruchy by się nie wywrócić. Włączyły się i trwają mdłości” – napisał Wałęsa (pisownia oryginalna – przyp. red.).

„Od godziny około 14.00 zaczęły się kłopoty żołądkowe do około 19.00” – dodaje. W nocy około godziny 2 pisze, że zaczęły się „kurcze nóg”, które zanikały i pięć razy się powtarzały.

„To wszystko jest do zniesienia. Oczywiście ratuję się masażami i delikatną gimnastyką. Tak wygląda na razie inność po zastrzyku” – dodał.

W dniu 02-02 202 r. około godziny 9.00 poddałem się szczepieniu bez większego przekonania. Bardzo sprytnie,...

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Wtorek, 2 lutego 2021

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej