RAPORT

Prorosyjska era Tuska

6,36 mln użytkowników portalu tvp.info. „Ciężka praca przynosi owoce”

Mimo rekordu nie zwalniamy tempa – zapewnia szef portalu tvp.info Samuel Pereira (fot. Shutterstock/blackzheep)
Mimo rekordu nie zwalniamy tempa – zapewnia szef portalu tvp.info Samuel Pereira (fot. Shutterstock/blackzheep)

Styczeń był najlepszym miesiącem w historii portalu tvp.info. Według badania Mediapanel, serwis odwiedziło ponad 6,3 mln realnych użytkowników. Odnotowany rekord to poprawa w stosunku rok do roku o ponad 70 proc. – Cieszą nas te wyniki, ale zapewniam, że nie zwalniamy tempa. Kolejny raz ciężka praca całego zespołu przyniosła owoce. Wierzę, że czytelników będzie jeszcze więcej, bo piszemy o sprawach, które inni wolą przemilczeć – mówi szef portalu tvp.info Samuel Pereira.

Portal tvp.info z najwyższymi wynikami w historii

W październiku portal tvp.info zanotował 5,15 mln realnych użytkowników – wynika z badania Mediapanel. To najwyższy wynik w historii portalu...

zobacz więcej

Burzliwy początek akcji szczepień w Polsce na początku tego roku, a także rozgorzałe na nowo protesty zwolenników aborcji – to jedne z najchętniej czytanych tematów, jakich szukali czytelnicy portalu informacyjnego Telewizji Polskiej. Wśród najpopularniejszych zagadnień były także te dotyczące epidemii COVID-19 oraz – z racji niepewnej, zimowej aury – informacje o pogodzie.

 

Rekordowy wynik w styczniu


W styczniu portal tvp.info odnotował 6,36 mln realnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 39 mln odsłon – wynika z badania Mediapanel. Dla porównania, w pierwszym miesiącu 2020 r. było to 25 mln odsłon.  Nowy rekord jest także wyższy od poprzedniego (z października 2020 r.) o ponad milion realnych użytkowników.

Dzięki świetnym wynikom serwis informacyjny Telewizji Polskiej wyprzedził nie tylko konkurencyjny polsatnews.pl, ale także serwis naTemat.pl czy informacyjną część portalu Interia (Interia.pl/Informacje i publicystyka – ogólne).

Samuel Pereira: Nie zwalniamy tempa


Rosnąca pozycja portalu tvp.info dowodzi, że coraz więcej internautów wybiera nasz serwis jako stałe źródło sprawdzonych informacji w sieci.

Rośnie popularność portalu tvp.info na Facebooku. Kolejna granica przekroczona

Rośnie popularność portalu tvp.info w mediach społecznościowych. Na Facebooku liczba fanów obserwujących nasz profil przekroczyła właśnie 400 tys....

zobacz więcej

– W lutym mija trzy i pół roku, od kiedy prezes Jacek Kurski powierzył mi obowiązki kierowania redakcją portalu tvp.info. To niezwykłe wyróżnienie cieszy tym bardziej, że dane mi jest pracować ze wspaniałym i zżytym zespołem ludzi ciekawych świata, pracowitych i doświadczonych. Krok po kroku zdobywamy kolejne rekordy, ciesząc się owocami naszej pracy – mówi Samuel Pereira, szef portalu tvp.info.

W ciągu ostatnich lat portal tvp.info odnotowuje niezwykle dynamiczny wzrost użytkowników, co pokazuje, jak dużym zaufaniem obdarzają nas czytelnicy, dla których nasz serwis jest codziennym, stałym źródłem informacji – dodaje Pereira.


Przypominamy jednocześnie o platformie interwencyjnej Twoje Info, gdzie nasi dziennikarze czekają na zgłoszenia o wydarzeniach, które dzieją się w państwa okolicy. Do dyspozycji jest skrzynka mailowa twoje@tvp.info, numer interwencyjny 601 600 100 oraz kontakt przez Facebooka. Zapraszamy także do śledzenia nas poprzez wygodną aplikację mobilną portalu tvp.info.

Informacje portalu tvp.info znaleźć można również w mediach społecznościowych:

Twitter

Facebook

Instagram

YouTube

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej