RAPORT

Pogarda

Radny śpiewał „j***ć PiS”. Wysłał filmik nie tej osobie [WIDEO]

Wulgarne hasło wyświetlało się także na czapce radnego Krzysztofa Króla (fot. Twitter/Dariusz Matecki)
Wulgarne hasło wyświetlało się także na czapce radnego Krzysztofa Króla (fot. Twitter/Dariusz Matecki)

Najnowsze

Popularne

Radny z Tychów zaangażował się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy organizowany w swoim mieście. Zabawa polityka Inicjatywy Tyskiej trwała jeszcze po finale – Krzysztof Król nagrał filmik, jak tańczy i śpiewa: „j***ć PiS”. Wulgarne wybryki radnego przeszłyby pewnie bez echa, gdyby nagrania – zamiast do znajomego – nie wysłał radnej z… Prawa i Sprawiedliwości. Teraz przyznaje: to była pomyłka.

WOŚP gra ze Strajkiem Kobiet. „Koniec orkiestry łączącej Polaków”

„Koniec orkiestry łączącej Polaków" – zauważa poznański dziennikarz Krzysztof Kaźmierczak, który odniósł się do tegorocznej Wielkiej Orkiestry...

zobacz więcej

Od niedzieli wśród tyskich radnych rozsyłany jest łańcuszkiem filmik nagrany po finale WOŚP, który odbywał się w jednym z pubów na terenie miasta – opisuje portal infokatowice.pl. Wideo trafiło także do mediów.

Skandal po nagraniu z radnym


Chodzi o nagranie z radnym Krzysztofem Królem, na którym śpiewa i tańczy, skandując jednocześnie hasło „j***ć PiS, j***ć PiS”. Polityk ubrany jest na nim w bluzę z wielkim sercem – logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – i czapkę, która wyświetlała wulgarną przyśpiewkę.

Nagrany filmik radny Inicjatywy Tyskiej (ugrupowania prezydenta Tychów Andrzeja Dziuby) wysłał koleżance z rady.

UWAGA! Na nagraniu padają wulgarne hasła
– Byłam zszokowana, zwłaszcza że radny to jest osoba publiczna – nie kryje oburzenia radna PiS Aleksandra Wysocka-Siembiga, adresatka wiadomości z wulgarnym wideo. W rozmowie z portalem infokatowice.pl przyznała, że nie odpowiedziała na SMS od Króla, którego zna tylko z sesji Rady Miasta i z którym nigdy nie korespondowała.

Krzysztof Król: Wzorowałem się na memie ze Szwajcarii


Jak tłumaczy się radny? Krzysztof Król twierdzi, że nie miał okularów i pomylił odbiorców. – Dostałem podobnego mema ze Szwajcarii i próbowałem kumplowi nagrać coś podobnego – cytuje sprawcę skandalu portal. Od sprawy odcina się organizator tyskiego finału WOŚP. Deklaruje, że był to „jednostkowy przypadek, a samo wydarzenie było apolityczne”.

Zobacz także: Taniec na rurze przed dziećmi na finale WOŚP [WIDEO]

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej