RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

„Jestem profesorką i filolożką i będę się zastanawiać, co dziś znaczy wyp***ać”

Gdański protest proaborcyjny (fot. Twitter / @stanczykmaciej)
Gdański protest proaborcyjny (fot. Twitter / @stanczykmaciej)

Wykładająca na Uniwersytecie Gdańskim prof. Ewa Graczyk postanowiła wytłumaczyć zebranym na demonstracji Strajku Kobiet w tym mieście, co oznacza w dzisiejszych czasach „wyp***ać”. Skończyło się na żądaniu przeprowadzenia w Polsce przyspieszonych wyborów.

– Przede wszystkim chciałam powiedzieć, że jestem profesorką literaturoznawstwa i filolożką, w związku z tym zacznę od tego, że będę się zastanawiać, co znaczy w dzisiejszych czasach wyp***ać – rozpoczyna swoje wystąpienie.

Prof. Graczyk regularnie bierze udział w demonstracjach LGBT i protestach antyrządowych. Była m.in. jedną z  uczestniczek skandalicznego happeningu na marszu homoseksualistów w Gdańsku, gdy doszło do profanacji Najświętszego Sakramentu.

– Muszę państwu powiedzieć, że z dzisiejszego punktu widzenia oznacza: nie możemy czekać trzy lata na nowe wybory! Muszą być wybory od razu! – kontynuowała swoja wypowiedź.

– Wszystkich naszych zas*anych polityków musimy zmusić do tego żeby walczyli o najszybszy termin wyborów! Nie przetrwamy trzech lat z tymi dziadami! Nie przetrwamy trzech lat z tą bandą! Wybory od razu! Natychmiast! Facety! Kobiety! Polityczki, politycy! Pozabijają nas! – skonkludowała.

Zobacz także„Napaść zgłoszona, wkrótce kolejne kroki”. Dziennikarka o pobiciu na strajku Lempart

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej