RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ukradli puszkę z datkami. Na zdjęciach z monitoringu rozpoznali ich rodzice

Obaj 15-latkowie staną przed sądem dla nieletnich (fot. Shutterstock/Soft Light)
Obaj 15-latkowie staną przed sądem dla nieletnich (fot. Shutterstock/Soft Light)

Rodzice rozpoznali na zdjęciu opublikowanym przez białostocką policję swoich nastoletnich synów, podejrzanych o kradzież ze sklepu puszki z datkami na cel charytatywny. Wcześniej policja przekazała mediom do publikacji zdjęcie z nagrania monitoringu. Obaj 15-latkowie staną przed sądem dla nieletnich.

Śmierć na nielegalnym weselu w Lublinie. Nowe informacje ws. pana młodego

Pan młody z nielegalnego wesela w Lublinie, na którym zmarł 50-latek, usłyszał zarzuty. Jest już na wolności. Odbyła się sekcja zwłok, która...

zobacz więcej

O zatrzymaniu podejrzanych o kradzież puszki z datkami przeznaczonymi na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poinformował rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

Jak podał, pierwszego z nastolatków zidentyfikował na nagraniu jego ojciec i przyszedł z nim do jednego z miejskich komisariatów. W przypadku drugiego z 15-latków zrobiła to matka, która przyprowadziła syna do komendy miejskiej.

Obaj podejrzani o kradzież staną przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Zdjęcie z sobotniego zapisu monitoringu, na którym widać dwóch młodych ludzi w sklepie spożywczym, policja przekazała mediom w miniony poniedziałek, z prośbą o publikację. Chodziło o kradzież w jednym ze sklepów na osiedlu Antoniuk.

Jeden z nastolatków miał odsłoniętą twarz, drugi był w maseczce zasłaniającej nos i usta, obaj na głowach mieli kaptury.

Zobacz także: Zwłoki zawinięte w dywan w kaliskim mieszkaniu i pościg za 30-latkiem

Policja nie podaje, ile przypuszczalnie w puszce było pieniędzy i czy udało się je odzyskać.

źródło:

Zobacz więcej