RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmierć na nielegalnym weselu w Lublinie. Nowe informacje ws. pana młodego

Panu młodego grozi więzienie (fot. Shutterstock/dfrolovXIII)
Panu młodego grozi więzienie (fot. Shutterstock/dfrolovXIII)

Pan młody z nielegalnego wesela w Lublinie, na którym zmarł 50-latek, usłyszał zarzuty. Jest już na wolności. Odbyła się sekcja zwłok, która rzuciła nowe światło na sprawę.

Tragedia na weselu w Lublinie. Zginął mężczyzna, zatrzymano pana młodego

Do tragedii doszło podczas imprezy weselnej w Lublinie, która odbywała się w sobotę. Zginął 50-latek. Według nieoficjalnych ustaleń zatrzymany...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło w sobotę w Lublinie w lokalu przy ulicy Niezapominajki. Jak informował portal tvp.info mł.asp. Kamil Karbowniczek, przed lokalem leżał zakrwawiony mężczyzna.

Na miejsce przybyła karetka i policja. 50-latek był reanimowany, zmarł w szpitalu.

W tej sprawie zatrzymano 25-latka. Według nieoficjalnych informacji był to pan młody. W lokalu odbywało się nielegalne wesele. Mężczyzna nie dał się przebadać alkomatem.

Policja początkowo informowała, że przed lokalem doszło do szarpaniny, w której 50-latek przewrócił się na kostkę brukową. Uderzył w nią głową i zaczął obficie krwawić.

„Kurier Lubelski” podaje, że w poniedziałek odbyła się sekcja zwłok zmarłego 50-latka; wykazała, że nie doszło do zabójstwa. Podejrzany w tej sprawie usłyszał zarzuty nieudzielenia pomocy osobie znajdującej się w sytuacji zagrażającej bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia.

25-latek nie przyznał się i będzie odpowiadał z wolnej stopy. Za nieudzielenie pomocy w niebezpieczeństwie grozi do trzech lat więzienia – podaje gazeta.

źródło:
Zobacz więcej