RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragiczny finał spotkania w Krakowie. Nie żyje 23-letni mężczyzna

Ciało 23-latka zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej (fot. Shutterstock/LightField Studios)
Ciało 23-latka zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej (fot. Shutterstock/LightField Studios)

Krakowska policja zatrzymała kilka osób, które uczestniczyły w imprezie urządzonej w jednym z bloków na krakowskich Azorach. Na klatce schodowej w nocy z soboty na niedzielę znaleziono mężczyznę z ranami kłutymi klatki piersiowej. Mimo pomocy udzielonej przez pogotowie 23–latek zmarł.

Zastraszona kobieta próbowała zabić swoją 10-letnią córkę

Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał w poniedziałek Małgorzatę G. na karę 7 lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa swojej 10-letniej córki. Do...

zobacz więcej

Na miejscu przeprowadzono wraz z prokuratorem oględziny i inne czynności operacyjno-śledcze – poinformował rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń. Bezpośrednio po zdarzeniu, jak i w toku dalszych intensywnych czynności policjanci zatrzymali kilka osób – uczestników imprezy.

– Aktualnie wyjaśniane są okoliczności zdarzenia, weryfikowana jest rola zatrzymanych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny – mówił Gleń.

Przyczyna zgonu


Ciało 23-latka pochodzącego z powiatu wadowickiego zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i wskazana przyczyna śmierci.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków Prądnik-Biały oraz policjanci z Komisariatu III Policji w Krakowie i z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej. Z uwagi na dobro postępowania policja nie udziela więcej informacji.

Czytaj także: Tragedia we Wrocławiu. Motorniczy znalazł w tramwaju zmarłego

źródło:

Zobacz więcej