RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kolejna awaria w Warszawie. Jakich ulic dotyczy?

W Warszawie w poniedziałek doszło do kolejnej awarii związanej z dostawami ciepła. Tym razem oprócz budynków w rejonie ul. Puławskiej 107 problemy mają także mieszkańcy okolic ul. Dzielnej oraz Elekcyjnej. Razem z wcześniejszą awarią ciepła nie ma w 16 budynkach.

Kolejna awaria w stolicy. Są duże utrudnienia

Doszło do kolejnej awarii w Warszawie. Tym razem dotyczy wodociągu na ul. Kościuszki. Z tego powodu autobusy linii 129, 177 i 187 zostaną...

zobacz więcej

Od godz. 11.50 w rejonie ul. Dzielnej nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Budynki objęte wyłączeniem znajdują się przy ul. Anielewicza 7 i 9, Dzielnej 2, 4, 6, Pawiej 4 oraz Zamenhofa 5 i 7. Usunięcie awarii planowane jest tam do godz. 17 – przekazała w poniedziałek firma Veolia Energia Warszawa.

Problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą od godz. 11.30 mają też mieszkańcy ul. Elekcyjnej 37, ul. Bitwy pod Lenino 1 oraz Górczewskiej 91. Przywrócenie dostaw ciepła ma nastąpić tam do godz. 17.

Wcześniej w poniedziałek Veolia Energia Warszawa poinformowała także, że przerwa w dostawach ciepła od godz. 10.20 nastąpiła w rejonie ul. Puławskiej. Awaria dotyczy budynków przy ul. Bielawskiej, Merliniego, Puławskiej 107B, 107D i 107E. Jej usunięcie planowane do godz. 20.

źródło:

Zobacz więcej