RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Staranował płot i wjechał na cmentarz. Uszkodził nagrobki

Kierowca był pod wpływem alkoholu (fot. Facebook/Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach)
Kierowca był pod wpływem alkoholu (fot. Facebook/Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach)

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę we Wronkach (Wielkopolskie). Kierujący samochodem osobowym staranował ogrodzenie i wjechał na teren cmentarza. Zniszczeniu uległo dziewięć nagrobków.

Napad w Olsztynie. Padły strzały, trwa policyjna obława

Firma, na którą w piątek wieczorem dokonano w Olsztynie napadu z użyciem broni palnej ufundowała 100 tys. zł nagrody za wskazanie sprawcy –...

zobacz więcej

Strażacy z OSP Wronki poinformowali w niedzielę, że do zdarzenia doszło ok. godziny 2.40 w nocy.

„Jeden zastęp OSP Wronki i policja zostały zadysponowane do kolizji drogowej na ulicy Sierakowskiej we Wronkach, gdzie samochód osobowy uderzył w płot cmentarza parafialnego i wjechał na jego teren” – poinformowali strażacy na swoim profilu na Facebooku. Pokazali też zdjęcia z miejsca kolizji.

Okoliczności kolizji wyjaśnia policja.

W dniu 24 stycznia 2021 roku, o godzinie 2.42, jeden zastęp OSP Wronki i policja zostały zadysponowane do kolizji...

Opublikowany przez OSP Wronki - KSRG i WOO Sobota, 23 stycznia 2021


Kierowca był pijany


Jak napisali na Facebooku mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, którzy początkowo zajęli się sprawą, „kierujący samochodem marki Volkswagen Passat stracił panowanie nad samochodem i wjechał w ogrodzenie cmentarza, w wyniku czego uszkodził również 9 nagrobków”.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że za kierownicą mógł siedzieć 21-letni obywatel Ukrainy, którego policjanci zastali na miejscu. Był on pijany, miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany. Teraz sprawę badają funkcjonariusze z Wronek.

Dzisiaj w nocy, około godziny 4 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Sierakowskiej we Wronkach....

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach Niedziela, 24 stycznia 2021


źródło:
Zobacz więcej