RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Trzech 18-latków wpadło do rzeki autem. Pasażer w ciężkim stanie w szpitalu

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info (fot. Komenda Miejska PSP Lublin)
Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info (fot. Komenda Miejska PSP Lublin)

– 18-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala po wpadnięciu osobówką do rzeki w Dysie koło Lublina – przekazał portalowi tvp.info mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Miejskiej Policji. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info od czytelnika.

Szczury atakują Warszawę. Jest ich coraz więcej na ulicach

Warszawiacy informują, że plaga szczurów opanowała miasto. Jeden z gryzoni został zaobserwowany pod Urzędem Dzielnicy Śródmieście. Jak zaznacza...

zobacz więcej

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-latek kierujący samochodem marki Astra na łuku drogi najprawdopodobniej w skutek nieprzystosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w krawężnik, później w bariery energochłonne i wypadł z drogi prosto do rzeki Ciemięgi (woj.lubelskie). W rzece pojazd przekręcił się kołami do góry. Zatrzymał się na dachu – poinformował policjant.

18-latek uwięziony w aucie


– Autem podróżowało trzech 18-nastolatków. Kierujący i jeden z pasażerów wydostali się o własnych siłach z samochodu. Z kolei trzeci mężczyzna (mieszkaniec gminy Niemce - powiat lubelski) został uwięziony w aucie. Wydobyli go strażacy podczas akcji ratowniczej. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala razem z dwoma pozostałymi. – powiedział mł. asp. Karbowniczek.

Kierowca był trzeźwy. Do wypadku doszło dzisiaj przed godz. 1:00 w nocy. Obecnie policja policja prowadzi działania wyjaśniające okoliczności wypadku.

źródło:
Zobacz więcej