RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wtargnął na jezdnię. Śmiertelne potrącenie pieszego na zakopiance

Policja wytyczyła objazdy (fot. PAP/G.Momot, zdjęcie ilustracyjne)
Policja wytyczyła objazdy (fot. PAP/G.Momot, zdjęcie ilustracyjne)

Droga krajowa nr 7, czyli zakopianka, jest zablokowana w kierunku Zakopanego po śmiertelnym potrąceniu pieszego przez samochód. Do tragedii doszło w piątek wieczorem w Jaworniku k. Myślenic. Policja wytyczyła objazdy. Utrudnienia mogą potrwać ok. dwóch godzin.

Śmieciarka przygniotła mężczyznę do słupa. Interweniował śmigłowiec LPR-u

Myszkowscy policjanci (woj. śląskie) wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Ceramicznej w Myszkowie....

zobacz więcej

Do wypadku doszło na dwupasmowym odcinku zakopianki między Krakowem i Myślenicami. Pieszy został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy w Jaworniku – poinformował dyżurny krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Kierująca fordem kobieta potrąciła pieszego, który przechodził przez barierki w miejscu niedozwolonym i wtargnął na jezdnię – podała małopolska policja. Ofiara w wyniku odniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, poniosła śmierć na miejscu. Kierująca była trzeźwa.

W wyniku wypadku zablokowana jest jezdnia w kierunku Zakopanego. Objazd w kierunku stolicy Tatr poprowadzono drogą krajową nr 52 do Krzywaczki, a potem drogą wojewódzką nr 956 do Sułkowic i drogami lokalnymi do Myślenic. Przewidywany czas trwania utrudnień to dwie godziny.

Przeczytaj też: Makabryczna śmierć w Białymstoku. Kobieta potrącona w garażu

źródło:

Zobacz więcej