RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Akcja #SzczepimySię. „Orzeł” będzie mobilizował warszawiaków

Mural z „Orłem” powstaje w Warszawie (fot. Pan Mariusz)
Mural z „Orłem” powstaje w Warszawie (fot. Pan Mariusz)

Mural z „Orłem”, czyli pułkownikiem Witalisem Skorupką, powstaje w Warszawie. Praca nawiązuje do trwającej akcji #SzczepimySię. Kombatant jest jedną z osób, która zachęca do skorzystania ze szczepionki.

Znany aktor został ambasadorem kampanii #SzczepimySię

Aktor Cezary Pazura został ambasadorem kampanii #SzczepimySię. Na początku stycznia, w spotach radiowych Pazura będzie zachęcał Polaków do...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

„Mam 98 lat. Mam dla kogo żyć. Ty również. Bądź bohaterem – zaszczep się!” – mówi pułkownik w spocie opublikowanym przez kancelarię premiera.

Teraz jego wizerunek, nad którym umieszczono logo akcji #SzczepimySię, zobaczymy na budynku przy ul. Prostej w Warszawie, między rondem ONZ a rondem Daszyńskiego.

Mural jest już prawie gotowy, w całej okazałości zobaczymy go po zdjecięciu rusztowań. Zdjęcie, na którym widać trwające obecnie prace, nadesłał nam pan Mariusz.

Kampania informacyjna #SzczepimySię


 Rządowa akcja i #SzczepimySię  jest kolejną odsłoną kampanii informacyjnej Narodowego Programu Szczepień. Wideo zachęcające do szczepień przeciw COVID-19 można od 11 stycznia zobaczyć w internecie i telewizji.

Na ulicach miast całego kraju zawisły billboardy, a w mediach społecznościowych są dostępne animacje informacyjne na temat szczepień przeciw COVID-19. Pojawiają się też wpisy polityków, którzy promującą akcję #SzczepimySię, m.in. premiera Mateusza Morawieckiego, rzecznika rządu Piotra Müllera czy szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka.

źródło:
Zobacz więcej