RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Matka imprezowiczka pobiła dwuletniego synka [WIDEO]

Pijana 20-letnia Patrycja K. z Łodzi pobiła synka, a zdjęciami pochwaliła się w internecie. Kobieta została zatrzymana. Grozi jej pięć lat więzienia.

Ciało zgwałconej 15-latki w parku. Obwiniano „wampira”, już wiadomo, kto zabił

Funkcjonariusze Archiwum X Komendy Głównej Policji odkryli prawdziwą wersję zdarzeń zabójstwa 15-letniej łodzianki z 1989 r. Sprawcą okazał się...

zobacz więcej

Policję o sprawie poinformowała jedna z internautek. – Post sugerował, że sprawczynią pobicia miała być matka – mówi podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. – Policjanci ustalili, co to za kobieta i gdzie przebywa. Pojechali do jednego z mieszkań na ul. Górnej, gdzie zastali tę kobietę i jej dwuletniego synka. Faktycznie chłopiec miał ślady pobicia – dodaje.

Nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Została objęta dozorem policji. Ma też zakaz zbliżania się do dziecka na odległość mniejszą niż 20 metrów bez obecności innej osoby uprawnionej do opieki. Grozi jej do pięciu lat więzienia.

Chłopczyk trafił do szpitala tuż przed swoimi urodzinami, więc internauci postanowili zorganizować dla niego zbiórkę ubrań i zabawek. Zebrano też ponad 6 tys. zł.

Czytaj także: Nieopodal było okno życia. Nastolatka zatrzymana w związku ze śmiercią noworodka

źródło:
Zobacz więcej