RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Makabryczna zbrodnia w biały dzień. Zabił nożem przy placu zabaw

Do makabrycznego zabójstwa doszło przy placu zabaw na łódzkich Bałutach. Mężczyzna zabił nożem 31-latka. Trwają poszukiwania sprawcy. Policja opublikowała jego wizerunek.

Zwłoki w Chatce pod Śnieżnikiem. To były siatkarz

W niedzielę nad ranem w Chatce pod Śnieżnikiem odnaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Jak się okazało, to były siatkarz Roman Gulczyński. Po...

zobacz więcej

Do tragicznych wydarzeń doszło w środę przed południem na Bałutach w okolicach ul. Kochanowskiego – przekazali łódzcy policjanci.

– W rejonie placu zabaw doszło do kłótni między dwoma mężczyznami. W pewnym momencie utarczka słowna przerodziła się w rękoczyny – przekazał nadkom. Adam Kolasa z biura prasowego policji w Łodzi.

Jeden z mężczyzn zadał ostrym narzędziem cios drugiemu i oddalił się w kierunku ul. Wspólnej. Przechodnie zawiadomili służby – podał.

– Na miejscu jako pierwsi znaleźli się policjanci, którzy udzielili pomocy przedmedycznej zaatakowanemu mężczyźnie. Następnie czynności przywracania życia przejęli medycy – powiedział.

– Niestety, pomimo podjętych działań nie udało się uratować 31-latka – relacjonował Kolasa.

Trwają poszukiwania zabójcy. Policja podaje jego rysopis: wiek ok. 30 lat, ok. 170 cm wzrostu, ciemne włosy i krzaczasta broda. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący prawdopodobnie część bluzy. Na nogach – ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

Łódzka policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, o kontakt pod całodobowymi numerami: 47 841 22 50 lub 47 841 15 56.

źródło:
Zobacz więcej