RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaprzysiężenie prezydenta Bidena. Pracownicy Onetu wpadli w ekscytację

(fot. Kevin Dietsch/UPI/Bloomberg/Getty Images)
(fot. Kevin Dietsch/UPI/Bloomberg/Getty Images)

„Oglądając inaugurację Bidena i Harris, wspaniałe występy Lady Gagi i JLo, pomyślałam z nadzieją, że oto nadchodzi czas wielkich kobiet” – oceniła dziennikarka onet.pl Karolina Opolska. „Godnie to wygląda” – dodał, oceniając zdjęcie piosenkarki Lady Gagi, która podczas uroczystości wykonała hymn USA, wydawca portalu, Michał Protaziuk.

Redaktorzy należącego do Ringier Axel Springer Polska portalu intensywnie komentowali na Twitterze uroczystość zaprzysiężenia Joe Bidena na 46. prezydenta USA.

Zaś ich wpisy komentowali internauci. Gdy Michał Protaziuk zachwycał się wykonawczynią muzyki rozrywkowej, a także kolorami płaszczy Bidena i małżonki, Harris i jej męża oraz dwojga senatorów, jego redakcyjna koleżanka wyraziła zadowolenie, że wiceprezydentem będzie kobieta. Janusz Schwertner już po pierwszym tweecie Joego Bidena dokonał analizy porównawczej jego publikacji w social mediach (jako prezydenta) z publikacjami poprzednika… …a także przyzwoitości prezydentury Bidena i Trumpa. Naczelny portalu pochwalił swego rodzaju ogólnoamerykański wilczy bilet, jaki sympatyzujący z lewicą biznes wystawił byłym lub odchodzącym z urzędów pracownikom administracji Donalda Trumpa. W południe amerykańskiego czasu wschodniego na stopniach Kapitolu Joe Biden złożył prezydencką przysięgę stając się tym samym 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. -> Przeczytaj także: Były doradca Trumpa do władz Polski: Rozwijajcie kontakty z nową administracją 

źródło:
Zobacz więcej