RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Szef lubelskich struktur Stowarzyszenia Polska 2050 złożył rezygnację

Jak napisał na Facebooku,rezygnacja ze stanowiska nastąpiła z przyczyn osobistych (fot. PAP/W.Olkuśnik)
Jak napisał na Facebooku,rezygnacja ze stanowiska nastąpiła z przyczyn osobistych (fot. PAP/W.Olkuśnik)

Szef lubelskich struktur Stowarzyszenia Polska 2050 Jakub Jakubowski zrezygnował ze swojej funkcji. Zdaniem Onetu, to reakcja na transfer posłanki PO Joanny Muchy, która zdecydowała się dołączyć do partii Szymona Hołowni. Decyzja ta miała być nieskonsultowana z lokalnymi działaczami Polski 2050.

Zamieniła Budkę na Hołownię. Dwa zdjęcia Muchy, które stały się symbolem

„Marzę o Polsce przyszłości” – tak Joanna Mucha tłumaczyła odejście z Platformy Obywatelskiej i przejście do ruchu Polska 2050. Rok temu zamierzała...

zobacz więcej

O rezygnacji z funkcji Lidera Regionu Lubelskiego Stowarzyszenia Polska 2050 Jakub Jakubowski poinformował na swoim facebookowym profilu.

„Oświadczam, że z dniem 20 stycznia 2021 roku z przyczyn osobistych i ze skutkiem natychmiastowym, składam rezygnację z funkcji Lidera Regionu Lubelskiego Stowarzyszenia Polska 2050” — ogłosił.

„Rok temu dołączyłem do Ekipy Szymona, wiedząc że jestem gotów poświęcić jej część swojego życia. Chciałem pomóc nadawać polskiej polityce nową jakość, wspólnie z tysiącami zwykłych ludzi myślących: „Dość!”, zbudować coś innowacyjnego, zasypać podziały, rozmawiać, zauważać i kumulować dobrą energię. Dziś ta przygoda dobiega końca” – napisał dalej.

Oświadczam, że z dniem 20 stycznia 2021 roku z przyczyn osobistych i ze skutkiem natychmiastowym, składam rezygnację z...

Opublikowany przez Jakuba Jakubowskiego Środa, 20 stycznia 2021

Czytaj także: Joanna Mucha przejdzie do ruchu Hołowni

źródło:
Zobacz więcej