RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Chodził po ulicy z obciętą głową w rękach. Świadkowie mówią też o wnętrznościach

Policjanci zabezpieczają miejsce zbrodni (fot. policja w Odessie)
Policjanci zabezpieczają miejsce zbrodni (fot. policja w Odessie)

Po jednej z ulic Odessy spacerował we środę mężczyzna z obciętą głową w rękach i owinięty ludzkimi wnętrznościami. Po zatrzymaniu okazało się, że prawdopodobnie zabił dwie osoby, w tym swojego ojca. Policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zbrodni w mieszkaniu mężczyzny, mówili o wyjątkowej brutalności sprawcy.

Podwójne morderstwo sprzed 26 lat. Obywatel Ukrainy z zarzutami

Policjanci z mazowieckiego Archiwum X rozwikłali zagadkę podwójnego morderstwa sprzed 26 lat w okolicach Nowego Miasta nad Pilicą. Zarzuty...

zobacz więcej

W środę policjanci z Odessy odebrali szokujące zgłoszenie. Przerażony informator powiedział, że po jednej z ulic chodzi mężczyzna z głową w ręku. Dodatkowo miał być owinięty ludzkimi wnętrznościami.

Gdy patrol przyjechał pod wskazany adres, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę wchodzącego do jednego z bloków. Rzeczywiście miał w ręku ludzką głowę. Prawdopodobnie została odcięta tuż przed wyjściem desperata na ulicę.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. W jego mieszkaniu odkryli ciała dwóch bardzo brutalnie zamordowanych osób. Interfax-Ukraina pisze, powołując się na kanał departamentu biura śledczego w Telegramie, że jedna z ofiar to ojciec mężczyzny. Jak dodano, jednemu z zabitych morderca rozciął jamę brzuszną, a drugiemu odciął głowę.

Mężczyzna został zatrzymany w związku z podejrzeniem o podwójne zabójstwo.

źródło:
Zobacz więcej