RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Była ścigana za stręczycielstwo i sutenerstwo. Przed policją schowała się w walizce

Kobieta przed policjantami ukryła się w walizce (fot. Policja lubelska)
Kobieta przed policjantami ukryła się w walizce (fot. Policja lubelska)

Poszukiwaną 29-latkę, skazaną za udział w oszustwach metodą na policjanta oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo, zatrzymali policjanci w jednym z mieszkań w Lublinie. Kobieta ukryła się w walizce w szafie – poinformowała policja.

Napad z bronią na sklep w Bydgoszczy. Policja szuka tego mężczyzny [WIDEO]

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie....

zobacz więcej

29-latka poszukiwana była od listopada do odbycia kary ponad 6 lat więzienia.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, ustalili, że 29-latka ukrywa się w jednym z mieszkań w dzielnicy Sławin.

Zatrzymanie kobiety


Kiedy funkcjonariusze pojechali na miejsce, mieszkanie otworzył partner kobiety, który twierdził, że kilka dni temu wyjechała ona z Polski. – Kryminalni nie uwierzyli w tę historię i podczas sprawdzania mieszkania ujawnili poszukiwaną 29-latkę. Kobieta przed policjantami ukryła się w walizce, która umieszczona była w szafie w jednym z pokoi – poinformował mł.asp. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kobieta została zatrzymana i jeszcze tego samego dnia doprowadzona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 6 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności. 29-latka skazana została między innymi za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która w 2017 r. dokonywała oszustw metodą na policjanta na terenie Polski i Niemiec (wyłudziła od seniorów co najmniej 100 tys. zł) oraz za stręczycielstwo i sutenerstw.

Czytaj także: Chciał ukraść ukradzione auto. Trafił do aresztu

źródło:

Zobacz więcej