RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Napad z bronią na sklep w Bydgoszczy. Policja szuka tego mężczyzny [WIDEO]

Policja prosi o pomoc (fot. Policja)
Policja prosi o pomoc (fot. Policja)

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

16-latek zastrzelił swoją córkę w lesie. Zwłoki niemowlęcia pozostawił w drzewie

Prokuratorzy poinformowali, że 16-letni mieszkaniec stanu Wisconsin przyznał się do śmiertelnego postrzelenia swojej nowo narodzonej córki i...

zobacz więcej

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą postępowanie w sprawie rozboju.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia 2020 roku o godzinie 20:35 na ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy. Tam sprawca wszedł do sklepu i przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną krótką sterroryzował ekspedientkę, żądając wydania pieniędzy z kasy. Po otrzymaniu gotówki uciekł.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ul. Ogrody 19a lub telefoniczny pod numerami 47 751-14-43, całodobowo (dyżurny) 47 751-15-59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. V-Kr-4423/20.

źródło:
Zobacz więcej