RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Oburzenie w Murowanej Goślinie. Co zrobił pracownik pizzerii?

Obrzydliwe nagranie trafiło do sieci (fot. FB)
Obrzydliwe nagranie trafiło do sieci (fot. FB)

W jednej z pizzerii pod Poznaniem miało dojść do oburzającego wybryku. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać kucharza „ugniatającego” ciasto intymną częścią ciała. Klienci są oburzeni. Sprawa ma trafić do sanepidu.

W biały dzień robili to na skwerku w Koninie. Ktoś ich nagrał

W Koninie przy skwerku doszło kilka dni temu do nietypowej sytuacji. Kobieta i mężczyzna w biały dzień na oczach przechodniów oddawali się miłosnym...

zobacz więcej

Do tego nieprzyjemnego zdarzenia miało dojść w jednym z lokali z Murowanej Goślinie pod Poznaniem. W jednym z serwisów erotycznych opublikowane zostało nagranie, na którym widać nagiego mężczyznę z ciastem do pizzy.

Według internautów to pracownik lokalnej pizzerii. Oburzeni piszą, że zamierzają zgłosić sprawę do sanepidu i na policję. „Właściciel tej pizzerii odpowie za wybryki swojego pracownika” – czytamy. Konto pizzerii, której pracownik miał dopuścić się tego wybryku, zostało już usunięte. Lokal do tej pory nie odniósł się do sprawy.

Nie wiadomo, czy ciasto, którego użył do tych czynności, trafiło do klientów.

W tej sprawie zwróciliśmy się do wielkopolskiej policji i sanepidu. Rzecznik KWP w Poznaniu Andrzej Borowiak przekazał, że do tej pory nie wpłynęło żadne zawiadomienie w tej sprawie.

Rzeczniczka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Poznaniu Cyryla Frankowska-Staszewska poinformowała, że do tej pory do sanepidu nie wpłynęło takie zawiadomienie. Stwierdziła, że sanepid może wszcząć kontrolę w tym lokalu związaną z obostrzeniami epidemicznymi i przestrzeganiem przepisów sanitarnych.

Powiedziała też, że w przypadku, w którym stwierdzono by naruszenie prawa, lokalowi grozi mandat.

źródło:
Zobacz więcej