RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Złodzieje upatrzyli sobie katalizatory

Złodzieje postawili na wąską specjalizację (fot. Pixabay)
Złodzieje postawili na wąską specjalizację (fot. Pixabay)

Najnowsze

Popularne

Trzech mężczyzn podejrzanych o usiłowanie oraz wycięcie katalizatorów zatrzymali policjanci z warszawskiego Targówka – przekazała mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. W samochodzie należącym do zatrzymanych znaleziono narzędzia i wycięty katalizator.

Spawał tłumik. Spalił między innymi kombajn i dwa motory

Spalony kombajn zbożowy, samochód, dwa motocykle, przyczepka samochodowa i inny sprzęt, to skutki pożaru do jakiego doszło w Zalesiu (woj....

zobacz więcej

– Policjanci z komisariatu na Targówku otrzymali przed kilkoma dniami informację o osobach, które „tną coś” w samochodzie zaparkowanym przy ul. Fersta – wskazała Sulich.

Więcej funkcjonariusze dowiedzieli się na miejscu w trakcie rozmowy ze zgłaszającym zdarzenie. – Ustalili, że chodziło o pojazd marki Audi, obok którego stał mężczyzna i swobodnie rozmawiał z dwoma kolegami – relacjonowała. Okazało się, że uniesiony na lewarku samochód miał uszkodzony zamek. – Dlatego policjanci postanowili obejrzeć podwozie i zauważyli wycięty fragment rury wydechowej – zaznaczyła.

– Mundurowi podczas przeszukania samochodu należącego do mężczyzn ujawnili szlifierkę kątową podłączoną do ładowarki i dwie tarcze do cięcia, a w bagażniku znaleźli skradziony katalizator od innego pojazdu. Jeden z zatrzymanych przyznał, że wycięli go z pojazdu marki Peugeot – podała policjantka.

Wszyscy podejrzani zostali przewiezieni do policyjnej celi. Dwóch – w wieku 28 i 30 lat – usłyszało zarzuty kradzieży i uszkodzenia mienia, natomiast 24-latek zarzut usiłowania kradzieży.

Czytaj także: Okrutny mord na ciężarnej Patrycji. Kacper wiedział, gdzie schowa zwłoki

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej