RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Żukowska i jej córka zakażone koronawirusem

Anna Maria Żukowska poinformowała o wyniku badania (fot. PAP/Marcin Obara)
Anna Maria Żukowska poinformowała o wyniku badania (fot. PAP/Marcin Obara)

Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska i jej córka są zakażone koronawirusem. Parlamentarzystka poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, załączając zdjęcie pozytywnego wyniku testu przesiewowego.

Żukowska straciła posadę przez promowanie LGBT?

Anna Maria Żukowska przestała być rzeczniczką Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Partia przyjęła dzisiaj uchwałę, że stanowiska tego nie może już...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Anna Maria Żukowska to posłanka Lewicy i była rzeczniczka prasowa tego ugrupowania. Partia zdecydowała o dymisji Żukowskiej w środę 13 stycznia. Działacze od jakiegoś czasu mieli pretensje do Żukowskiej o prowadzoną przez nią politykę medialną.

Według portalu Interia.pl posłanka miała nadmiernie promować LGBT i sprawy obyczajowe, kosztem kwestii pracowniczych, a o jej dymisji mówiono od dłuższego czasu.

Przed kilkom dniami PAP poinformował, że tzw. baronowie, czyli szefowie regionów SLD, są niezadowoleni z tego, że Sojusz nie jest widoczny w mediach, tak jak pozostałe ugrupowania tworzące w Sejmie Lewicę, czyli Wiosna Roberta Biedronia i Lewica Razem, choć to SLD stanowi połowę 48-osobowego klubu. Część z nich winiło za to Annę Marię Żukowską. Działacze z regionów zarzucają jej także, że w mediach nie prezentuje stanowiska całej partii, tylko swoje.

źródło:
Zobacz więcej