RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Okrutny mord na ciężarnej Patrycji. Kacper wiedział, gdzie schowa zwłoki

Patrycja zmarła od ciosu w serce (fot. PAP/Andrzej Grygiel)
Patrycja zmarła od ciosu w serce (fot. PAP/Andrzej Grygiel)

15-letni Kacper S., który z zimną krwią zadźgał swoją ciężarną 13-letnią dziewczynę Paulinę P., planował swoją zbrodnię dużo wcześniej. Właśnie ujawnione zostały nowe okoliczności i wiadomości od jego kolegi, które rzucają na sprawę nowe światło.

Są wyniki sekcji zwłok zamordowanej 13-latki. Była w ciąży

13-letnia Patrycja z Bytomia, której ciało znaleziono w środę w Piekarach Śląskich, była w ciąży – potwierdziła prokuratura po sekcji zwłok....

zobacz więcej

W środę 13 stycznia na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich odnaleziono ciało 13-letniej Patrycji. Nastolatka była w ciąży. Zamordował ją jej chłopak, 15-letni Kacper S. Zadał dziewczynie kilkanaście ciosów nożem w szyję i klatkę piersiową.

Kacper przyznał się do winy. Sąd rodzinny zdecydował o umieszczeniu go w schronisku dla nieletnich.

Z uwagi na młody wiek chłopak nie usłyszy zarzutów karnych. W dniu zabójstwa nie miał ukończonych 15 lat, dokonał zabójstwa dzień przed swoimi urodzinami.

Kacper planował zbrodnię


W tej sprawie pojawiły się nowe okoliczności. Okazuje się, że Kacper planował swoją zbrodnię. Miał wiedzieć, w którym miejscu i jak zamorduje dziewczynę, a także gdzie ukryje zwłoki.

„Byłem z nim kiedyś na dworze i on powiedział, że jak Pati będzie w ciąży, to mi napisze, że mamy się spotkać i z nią pogada, i chce ją zaj***ać. Jakiś miesiąc później poszliśmy za Kaufland i tam był ten las, i staliśmy przy tych barierkach, gadał, że tam idealne miejsce na schowanie ciała i tyle” – opisuje kolega Kacpra w wiadomości, którą ujawniła koleżanka zabitej Patrycji.

źródło:
Zobacz więcej