RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Awaria na Pradze i Mokotowie. Kilkadziesiąt budynków bez ogrzewania

Kilkadziesiąt budynków w rejonie ul. Tynieckiej oraz w rejonie ul. Jagiellońskiej będzie bez ogrzewania do północy i środy rano. W wyniku awarii sieci ciepłowniczej nastąpiła tam przerwa w dostawach ciepła.

Kolejna awaria w Warszawie. Gdzie nie będzie ciepła?

W Warszawie doszło do kolejnej awarii ciepłowniczej. Bez dostaw ciepła i ciepłej wody od południa będzie ponad 40 budynków na Mokotowie.

zobacz więcej

Jak przekazała spółka Veolia Energia Warszawa S.A., od godz. 08.30 w rejonie ul. Tynieckiej nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Budynki objęte wyłączeniem znajdują się przy ul. Goszczyńskiego, Malczewskiego, Odyńca, Puławskiej, Krasickiego, Szarotki czy Tynieckiej. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest tam o północy.

Spółka Veolia Energia przekazała też, że od godz. 10.30 przerwy w dostawach ciepła nastąpią również w rejonie ul. Jagiellońskiej. Budynki, w których nie ma teraz ogrzewania znajdują się przy ul. Blaszanej, Floriańskiej, Jagiellońskiej, Kłopotowskiego, Okrzei, Panieńskiej, Sierakowskiego, Solidarności i Targowej. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest tam w środę o godz. 6.

Kolejna awaria


To kolejna tego typu awaria w stolicy w ciągu ostatnich dni. W poniedziałek siedem budynków w Warszawie w rejonie ul. Solec było bez ogrzewania do wtorku rano. W piątek o uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach.

Później tego dnia do awarii doszło na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło, także w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej. Awarie te udało już się naprawić.

Zobacz także: Zła jakość powietrza w stolicy. Zaleca się pozostanie w domu Ratusz przypomina, że można dzwonić pod numer 915 115, jeśli ktoś potrzebuje pomocy, a Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego jest w gotowości.

źródło:

Zobacz więcej