RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Szef struktur Lewicy spowodował wypadek. Był kompletnie pijany

Wypadek miał miejsce 13 stycznia (fot. Facebook/OSP KSRG Zaborowice)
Wypadek miał miejsce 13 stycznia (fot. Facebook/OSP KSRG Zaborowice)

Robert Plech, powiatowy radny i szef Nowej Lewicy na Konecczyźnie, prowadził samochód po pijanemu i spowodował wypadek. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu.

Pijany sędzia zderzył się z ciężarówką. Co grozi Szlachcie?

Wiceprezes Sądu Rejonowego w Bartoszycach sędzia Bartosz Szlachta, kierując samochodem osobowym zderzył się z ciężarówką. Trafił do szpitala....

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło 13 stycznia po godz. 22 we wsi Zaborowice pod Kielcami. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku mercedesa, samochód dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

– Według naszych ustaleń kierowcą pojazdu był 45-latek z powiatu koneckiego. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w swoim organizmie około 2,3 promila alkoholu . Kierowca został zabrany do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań – powiedział Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Mężczyzna jechał sam. W wypadku nie brały udziału inne pojazdy. Jak się okazało, kierowcą był powiatowy radny i szef Nowej Lewicy na Konecczyźnie Robert Plech.

Mężczyzna po ujawnieniu skandalu zrezygnował z przewodniczenia powiatowym strukturom partii. W przeszłości Plech był też kandydatem SLD na burmistrza Końskich.

��ALARM�� ��️ 13.01.2021 �� 22:36 �� Miejscowe zagrożenie- dachowanie pojazdu �� Zaborowice �� Opis zdarzenia: W dniu...

Opublikowany przez OSP KSRG Zaborowice Sobota, 16 stycznia 2021
Na miejscu pracowały służby (fot. Facebook/OSP KSRG Zaborowice)
Na miejscu pracowały służby (fot. Facebook/OSP KSRG Zaborowice)

źródło:
Zobacz więcej