RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Napad na konwojenta. Rabusie skradli ponad 3 miliony

Konwojent został pobity (fot. Shutterstock/Efired)
Konwojent został pobity (fot. Shutterstock/Efired)

Co najmniej 3 miliony złotych mogły paść łupem napastników, którzy w weekend napadli na konwojenta w Łodzi – informuje RMF FM. Mężczyzna został pobity. Policja poszukuje sprawców. – Prokuratura prowadzi śledztwo – mówi portalowi tvp.info asp.sztab. Radosław Gwis z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Rodzice mordercy 13-latki błagali o wybaczenie

W piątek wieczorem kilkuset ludzi przeszło ulicami Piekar Śląskich w marszu pamięci zamordowanej 13-letniej Patrycji z Bytomia. Podczas tego...

zobacz więcej

RMF zwraca uwagę, że sprawa jest tajemnicza, gdyż tę ogromną kwotę eskortował tylko jeden człowiek, w dodatku bez żadnego uzbrojenia.

Mężczyzna został napadnięty w sobotę po godzinie 18 w centrum Łodzi, gdy wychodził ze sklepu znanej sieci z walizką z utargiem. Został kilkakrotnie uderzony, a jeden z rabusiów zabrał mu pieniądze. Napastnicy zabrali również z jego auta worki, w których także były pieniądze.

Po zdobyciu łupu przestępcy wsiedli do swego auta i odjechali.

Wszczęto poszukiwania sprawców. Policjanci między innymi analizują nagrania monitoringu ze sklepu i sprzed niego.

Policja poszukuje świadków tego przestępstwa. „Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28/30 pod numerami telefonów 47 841 14 50 w godzinach 8-16 oraz całodobowo 47 841 22 50 lub pod numerem alarmowym 112” – apeluje policja i zapewnia anonimowość.

Czytaj także: Konwojent ukradł 3 miliony euro. Po prostu odjechał.

źródło:
Zobacz więcej