RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zdjęcia nagiej kobiety. Włam na konto posła PiS

To kolejne włamanie na konto w ostatnich tygodniach (fot.Twitter)
To kolejne włamanie na konto w ostatnich tygodniach (fot.Twitter)

Ktoś włamał się na konto posła PiS Marka Suskiego na Twitterze. – Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana – poinformowała rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.

Włamanie na twitterowe konto posła PiS. Zawiadomił policję

Doszło do włamania na konto posła PiS Arkadiusza Czartoryskiego na Twitterze. Polityk w rozmowie z portalem tvp.info przyznaje, że nie ma dostępu...

zobacz więcej

Na twitterowym koncie Marka Suskiego, które obserwuje prawie 12 tys. użytkowników, w poniedziałek po godzinie 10 pojawiła się seria wpisów, które dotyczą rzekomego molestowania seksualnego.

W jednym z tweetów zamieszczono nawet półnagie zdjęcia kobiety, prawdopodobnie radnej. W kolejnym nawiązano do liderki strajków aborcyjnych Marty Lempart.

Jak przekazała rzeczniczka PiS Anita Czerwińska, doszło do włamania na konto Suskiego, zaś sprawa jest już wyjaśniana. Dodała, że zamieszczane tam treści nie są autorstwa polityka PiS.

Przypomnijmy, to kolejne włamanie na konto polityka PiS w serwisach społecznościowych w ostatnich tygodniach. Już wcześniej informowaliśmy, że włamywano się na konta Marcina Kamila Duszka, Marleny Maląg, Arkadiusza Czartoryskiego, Joanny Borowiak i Iwony Michałek.

źródło:
Zobacz więcej