RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kolejna awaria sieci ciepłowniczej w stolicy. Kilka ulic na Ursynowie do jutra bez ciepła

W Warszawie doszło do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej, tym razem na Ursynowie. Bez dostaw ciepła jest 19 budynków – przekazała w niedzielę wieczorem Veolia Energia Warszawa. Ciepło powinno wrócić do lokali w poniedziałek o godz. 16.

Warszawa: Wypadek 12-latka na sankach. Chłopiec nie żyje

Po niefortunnym zjeździe z Górki Szczęśliwickiej 12-latek uderzył głową w element ławki. W wyniku poniesionych obrażeń chłopiec zmarł – przekazała...

zobacz więcej

Jak przekazała rzeczniczka spółki Veolia Energia Warszawa Aleksandra Żurada, awaria dotyczy hotelu, który znajduje się przy ul. Poleczki. „Aby się tam dostać i zdiagnozować trzeba było odciąć od ciepła więcej budynków”  – powiedziała. Początkowo było to 50 adresów, obecnie jest ich 19, znajdują się przy ul. Hołubcowej, Łączyny, Osmańskiej, Poleczki i Salsy.

Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na poniedziałek


Rzeczniczka poinformowała, że do awarii doszło o godz. 16.25. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na poniedziałek na godz. 16.

Sytuacja jest na bieżąco aktualizowana pod adresem: https://energiadlawarszawy.pl/strefa-klienta/dla-odbiorcy/przerwy-w-dostawie-energii/.

Zobacz także: Najniższe temperatury w Polsce

W piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej. Ta awaria została już naprawiona i ciepło do budynków powinno wrócić ok. godz. 20.   

źródło:

Zobacz więcej