RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ukradł auto z dzieckiem w środku. Wrócił, aby pouczyć jego matkę

Na tylnym siedzeniu znajdowało się 4-letnie dziecko (fot. Shutterstock/tommaso79)
Na tylnym siedzeniu znajdowało się 4-letnie dziecko (fot. Shutterstock/tommaso79)

Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę w amerykańskim mieście Beaverton w stanie Oregon. Według raportów policyjnych, pewien mężczyzna ukradł samochód zaparkowany przed sklepem, po czym zawrócił, gdy zorientował się, że w pojeździe znajduje się małe dziecko. Złodziej pouczył matkę malucha, a następnie… wsiadł ponownie do jej samochodu i odjechał.

Ukradł z auta pieniądze, zostawił swoje dokumenty. Wpadł, gdy pchał inny kradziony samochód

22-latek z powiatu wejherowskiego włamał się do samochodu i ukradł zostawione w nim pieniądze. Jednak już po godzinie był w rękach policji....

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło ok. godz. 9.10 czasu lokalnego na parkingu przed sklepem spożywczym. Złodziej uruchomił niezabezpieczony pojazd i ruszył w drogę. W pewnym momencie spostrzegł, że na tylnym siedzeniu znajduje się 4-letnie dziecko.

Mężczyzna zawrócił i kazał matce zabrać dziecko. – Właściwie pouczył matkę, że zostawiła dziecko w samochodzie i zagroził jej, że zgłosi to na policję – powiedział rzecznik policji w Beaverton, oficer Matt Henderson.

– Oczywiście jesteśmy wdzięczni, że przyprowadził malucha z powrotem i że miał na tyle przyzwoitości, aby to zrobić – dodaje rzecznik. Matka dziecka zadzwoniła już na policję i zgłosiła kradzież samochodu. Policja poinformowała, że podejrzany ma ciemne warkocze i ok. 20-30 lat.

Czytaj także: Z butelkami wódki wspinał się na stojak z napojami. Pechowy skok włamywacza [WIDEO]

źródło:
Zobacz więcej