RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Warszawa: Wypadek 12-latka na sankach. Chłopiec nie żyje

Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł (fot. Shutterstock/Zabavna)
Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł (fot. Shutterstock/Zabavna)

Po niefortunnym zjeździe z Górki Szczęśliwickiej 12-latek uderzył głową w element ławki. W wyniku poniesionych obrażeń chłopiec zmarł – przekazała PAP wydział prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Pobiła 2-letniego syna. Policja o sprawie dowiedziała się od internautki

Po zgłoszeniu o pobiciu małego dziecka łódzcy policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę. Jest podejrzewana o pobicie swojego 2-letniego syna. Dziecko...

zobacz więcej

Jak poinformował PAP mł. asp. Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o wydarzeniu służby otrzymały w sobotę. „Po godz. 16 w sobotę otrzymaliśmy zgłoszenie, że do Dziecięcego Szpitala Klinicznego został przewieziony chłopiec w wieku 12 lat. Z ustaleń wynikało, że chłopiec został przewieziony do szpitala z ulicy Włodarzewskiej” – powiedział.

„Możemy tutaj mówić o tzw. Górce Szczęśliwickiej, gdzie niestety w wyniku niefortunnego zjazdu 12-latek uderzył głową w element ławki” – przekazał. „Doszło do takich obrażeń, że było konieczne wezwanie pogotowia. Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł” – przekazał PAP mł. asp. Rafał Rutkowski.

Na miejscu zostały przeprowadzone czynności z udziałem prokuratora, a w sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo.

źródło:

Zobacz więcej