RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Autobus zmiażdżony, są ranni. Wypadek w centrum Warszawy zablokował ruch tramwajów

W nocy w centrum Warszawy doszło do groźnego wypadku. Należący do firmy Arriva autobus komunikacji miejskiej wjechał w słup trakcji linii tramwajowej, na kilka godzin blokując ruch. Zdjęcia zmiażdżonego przodu pojazdu pokazują, jak silne było uderzenie autobusu.

Kolejna awaria ciepłownicza w Warszawie. Ponad 60 budynków bez ogrzewania

Krótko po naprawie awarii, do której w związku z uszkodzeniem rury sieci ciepłowniczej doszło w piątek na ul. Jagiellońskiej, w sobotę przed...

zobacz więcej

Synoptycy od kilku dni ostrzegali przed silnymi przymrozkami i możliwym oblodzeniem jezdni. Obfite opady śniegu w dzień i w nocy z soboty na niedziele dały się we znaki kierowcom także w stolicy.

Wypadek autobusu na Marszałkowskiej


Tuż po godzinie 2 w nocy na ulicy Marszałkowskiej doszło do wypadku autobusu firmy Arriva. Pojazd wjechał w słup trakcji tramwajowej.

– Jak wynik z naszych wstępnych ustaleń, na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej kierujący autobusem linii N41 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup trakcji tramwajowej – powiedział „Super Expressowi” Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowcę zbadano pod kątem trzeźwości i nie wykryto śladów alkoholu. Jak wyjaśnił policjant, w wyniku zdarzenia dwie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala.

Zobacz także: Awaria sieci ciepłowniczej w Warszawie. „Naprawa dopiero wieczorem” W rejonie ul. Marszałkowskiej na kilka godzin wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach. Przywrócono go dopiero przed godz. 7 rano.
Rozbity autobus firmy Arriva (fot. TVP Info)
Rozbity autobus firmy Arriva (fot. TVP Info)

źródło:
Zobacz więcej