RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Twardoch: Chciałem pożartować z pana Olbrychskiego, ale leżących się nie kopie

Daniel Olbrychski i Szczepan Twardoch (fot. Forum/Zuma Press/Damian Klamka; Forum/Studio69/ Kuba Gajda)
Daniel Olbrychski i Szczepan Twardoch (fot. Forum/Zuma Press/Damian Klamka; Forum/Studio69/ Kuba Gajda)

Przez chwilę nosiłem się z zamiarem, aby trochę tutaj pożartować z pana Daniela Olbrychskiego, który w przebrzmiałym już kontekście wyszczepionych jaśniepaństwa martwił się, że należę do „ciemnego ludu, który wszystko kupi” – napisał w mediach społecznościowych Szczepan Twardoch. Komentarz pisarza to odpowiedź na słowa Daniela Olbrychskiego, które padły podczas rozmowy z Moniką Olejnik w programie „Kropka nad i” w TVN24.

Olbrychski o słowach Twardocha: Gada kompletne bzdury

Afera celebrytów, polityków i osób z władz TVN, które wzięły szczepionki przeznaczone dla medyków odbiła się w Polsce szerokim echem. Sprawę...

zobacz więcej

Raport. Celebryci, politycy i władze TVN wzięły szczepionki medyków.

W dalszej części wpisu Twardoch stwierdza, że uznał jednak, że „leżących się nie kopie, nawet kiedy głupio zaczepiają, a przyzwyczajeni do nieustającego uwielbienia aktorki i aktorzy są w tej sytuacji tak rozczulająco nieporadni, że skutecznie pogrążają się sami”.

Wcześniej Twardoch odniósł się do afery w WUM ze szczepieniem poza kolejnością znanych osób. „Nie chciałem komentować wiadomych szczepień, bo trzeba by się urodzić wczoraj, aby się dziwić, iż jaśniepaństwo w kolejce czekać nie będą, bo nie muszą. Tak tu jest od wieków i już, czy chodzi o znanych artystów, czy starostę z PiS” – pisał.

W reakcji na jego słowa Daniel Olbrychski powiedział Monicce Olejnik: – Jest mi przykro. Pan Twardoch jest zdolnym pisarzem, a gada kompletne bzdury.

– Jeśli ktoś to wymyślił, być może, nie umiem, ale ciemny lud to wszystko kupi, tylko dlaczego do tego ciemnego ludu należy pan Twardoch? – pytał aktor. 


źródło:
Zobacz więcej