RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Żałośni jesteście TVN”. Durczok wścieka się na niewyemitowanie wywiadu z Olbrychskim

Kamil Durczok i Daniel Olbrychski (fot.  PAP/Roman Zawistowski; Forum/Jacek Szydlowski)
Kamil Durczok i Daniel Olbrychski (fot. PAP/Roman Zawistowski; Forum/Jacek Szydlowski)

Żałośni jesteście TVN . Najpierw wycięliście mnie ze wszystkich materiałów, jakbym u was nie pracował przez 10 długich, ciężkich lat, a teraz nawet Daniela (Olbrychskiego – red.) wycinacie? – napisał na Twitterze były dziennikarz tej stacji Kamil Durczok. „Nocniki wam, matoły, po tym Wielkim Człowieku, wynosić...” – dodał.

Olbrychski o słowach Twardocha: Gada kompletne bzdury

Afera celebrytów, polityków i osób z władz TVN, które wzięły szczepionki przeznaczone dla medyków odbiła się w Polsce szerokim echem. Sprawę...

zobacz więcej

Raport. Celebryci, politycy i władze TVN wzięły szczepionki medyków.

Durczok odniósł się do rozmowy Moniki Olejnik z aktorem Danielem Olbrychskim. – To są ludzie najbardziej wartościowi. Oni się nie pchali do tych szczepień, tak jak ja się nie pcham. Zaproszony – poszedłbym – mówił aktor w internetowej wersji programu TVN24 „Kropka nad i”. W ten sposób Olbrychski komentował zaszczepienie przeciw COVID-19 celebrytów, polityków i ludzi z kierownictwa TVN, którzy przyjęli szczepionkę przeznaczoną dla medyków i ich rodzin.

– Rządzący robią wszystko, żebyśmy się wzajemnie nienawidzili, a nie robili tego ani zaborcy, ani okupanci, ani najeźdźcy – przekonywał aktor.

Komentując demokratyczne wybory Polaków, stwierdził, że „znaczna część jest bezdennie głupia”. Rozmowa nie została wyemitowana w TVN24, ale na internetowej stronie programu prowadzonego przez Olejnik. 


Czytaj także: Olbrychska ujawnia prywatną rozmowę męża z Olejnik. Tematem „zachowanie stacji"

Odnosząc się do tej sytuacji, były dziennikarz stacji Kamil Durczok napisał, że on sam został wycięty ze wszystkich materiałów TVN, mimo że pracował tam „10 długich, ciężkich lat”.

źródło:
Zobacz więcej