RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Olbrychska ujawnia prywatną rozmowę męża z Olejnik. Tematem „zachowanie stacji”

Daniel Olbrychski pokłócił się z Moniką Olejnik (fot. PAP/Stach Leszczyński; Darek Majewski/Forum)
Daniel Olbrychski pokłócił się z Moniką Olejnik (fot. PAP/Stach Leszczyński; Darek Majewski/Forum)

Daniel Olbrychski miał być gościem „Kropki nad i”. Program został nagrany, ale go nie wyemitowano. Dopiero po kilku dniach trafił on na internetową stronę TVN24. To rozwścieczyło aktora. Jak ujawniła jego żona, Olbrychski pokłócił się z Moniką Olejnik. „Pozwolił sobie wyrazić opinię o zachowaniu stacji (…). Był w tej rozmowie ostry, ale epitetami obdarzał stację i jej decydentów – napisała w mediach społecznościowych żona aktora Krystyna Demska-Olbrychska.

Czarnek do Gacionga: Pan szczepi celebrytów, ubeków. Na litość boską

Szczepionkę powinni najpierw dostać pańscy pracownicy, studenci, koledzy lekarze. A pan szczepi celebrytów, szczepi ubeków. Na litość boską, może...

zobacz więcej

Raport. Celebryci, politycy i władze TVN wzięły szczepionki medyków.

„Kropka nad i” z Olbrychskim nie ukazała się w telewizji. Dlaczego?


Program, który przeważnie emitowany jest na żywo, tym raz został nagrany. Swoją premierę miał mieć 7 stycznia. Ale wtedy stacje telewizyjne żyły wydarzeniami na Kapitolu, które wywróciły do góry nogami ramówki. Emisję odkładano, aż wreszcie zdecydowano, że nie zostanie on pokazany.

Dopiero po kilku dniach został on opublikowano go na stronie internetowej TVN24.

Jak pisze w mediach społecznościowych Demska-Olbrychska, znany aktor wpadł w szał.

„Daniel się wściekł, bo to sytuacja pokazująca absolutne lekceważenie jego czasu, wysiłku, skupienia. Wreszcie, tak samo jak uczestnicy „afery szczepionkowej”, on przecież nie proponował TVN24 swojego udziału w »Kropce«. To jego zaproszono.” – napisała na Facebooku Krystyna Demska-Olbrychska.

O Jezu! Co z tym krajem? Co z tymi ludźmi, a właściwie – co z nami??? Echa znanej już przez każdego Polaka tak zwanej...

Opublikowany przez Krystynę Demską-olbrychską Środa, 13 stycznia 2021

Szczepienie adwokatów jak medyków? Znamy stanowisko Ministerstwa Sprawiedliwości

Podjęta przez władze warszawskiej adwokatury próba umiejscowienia adwokatów przed innymi zawodami prawniczymi czy też szczególnie zagrożonymi...

zobacz więcej

Pozwolił sobie wyrazić opinię o zachowaniu stacji w rozmowie telefonicznej z Moniką Olejnik. Był w tej rozmowie ostry, ale epitetami obdarzał stację i jej decydentów, nie dziennikarkę. No i znów rezultat zdumiewający; Monika Olejnik obrażona, oczekuje przeprosin, co wyartykułował w kolejnej telefonicznej rozmowie jej partner”.

Rozczarowani Olejnik…


Olbrychska przyznaje, że namawiała męża, aby przeprosił Olejnik. Zmieniła zdanie po obejrzeniu kolejnego odcinka programu, którego gościem był Radosław Sikorski.

„Ze zdumieniem słuchaliśmy każdego kolejnego pytania, każdej reakcji. Ze zdumieniem i z niedowierzaniem. Radosław Sikorski został potraktowany przez jedną z najważniejszych dziennikarek tzw. wolnych mediów jak chłopczyk, który zasługuje na skarcenie, a na pewno nie na szacunek, zainteresowanie czy uwagę. Był w tej rozmowie traktowany z wyższością, bezczelnością i lekceważeniem. Po programie zaczęli dzwonić nasi znajomi. Pytali, co się stało tej zawsze fachowej, znakomitej dziennikarce. Czy to się rzeczywiście zdarzyło na antenie TVN24. Jak to możliwe? No, zdarzyło się” – stwierdziła Demska-Olbrychska.

Müller o skandalu na WUM: Bez wątpienia za całokształt odpowiada też rektor

Rzecznik rządu Piotr Müller uważa, że choć z formalnego punktu widzenia rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Zbigniew Gaciong ma...

zobacz więcej

Zachowanie Olejnik podczas wywiadu z byłym szefem MSZ jest dowodem, że „grupka rzetelnych uczciwych i niezależnych dziennikarzy kurczy się każdego dnia”. Tak uważa Olbrychska.

….i Kraśką


Do grona jej medialnych rozczarowań dołączył Piotr Kraśko, który „użył w rozmowie z Krystyną Jandą w »Faktach po Faktach« całego swojego dziennikarskiego talentu, żeby pierwszą damę polskiej sceny doprowadzić na wizji do łez. Nawet on, w całej tej w końcu zero-jedynkowej aferze, nie miał odwagi powiedzieć prosto, jasno i wyraźnie: ci ludzie nie są winni. Nie zrobili nic złego. Zostali użyci w brudnej manipulacji. Bo tak uważam.”

Czytaj także: Materna o zaszczepieniu poza kolejnością. Kpi z katastrofy smoleńskiej.

źródło:
Zobacz więcej