RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Śmiertelny wypadek w Markach. Nagranie momentu zderzenia [WIDEO]

Kierowca nissana zginął na miejscu (fot. yt/Polskie Drogi)

W Markach pod Warszawą doszło we wtorek do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Do sieci trafiło nagranie pokazujące moment katastrofy.

Rodzice zgotowali Viktorowi piekło. Horror trwał tygodnie, noworodek nie żyje

Prokuratura Okręgowa w Gliwicach skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko małżeństwu oskarżonemu o brutalne zamordowanie kilkutygodniowego syna....

zobacz więcej

Wypadek miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 631 ok. godz. 15. Na nagraniu z momentu wypadku widać, że kierujący bmw wyprzedzał kolumnę pojazdów i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka nissanem.

Kierowca nissana był reanimowany, potem stwierdzono jego zgon. Pasażerka nissana została zabrana do szpitala; kierowca bmw miał tylko lekkie obrażenia.

Od kierującego bmw 37-latka została pobrana krew do badań. Był trzeźwy. To mieszkaniec Polski pochodzenia polsko-nigeryjskiego – powiedział portalowi tvp.info rzecznik wołomińskiej policji asp. szt. Tomasz Sitek.

Na miejsce wypadku przybyli strażacy, którzy ze zniszczonych aut za pomocą specjalistycznego sprzętu wydobyli poszkodowanych.źródło:
Zobacz więcej