RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zginął mężczyzna potrącony przez pociąg. Tragedia w Warszawie

Mężczyzna zginął na miejscu (fot. PAP/Paweł Supernak)
Mężczyzna zginął na miejscu (fot. PAP/Paweł Supernak)

Po południu pociąg Kolei Mazowieckich śmiertelnie potrącił mężczyznę, który wszedł na torowisko. Po zdarzeniu, do którego doszło między Gocławkiem a Olszynką Grochowską, występują utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Pijany zdewastował nagrobki. Działał w warunkach recydywy

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w miniony czwartek na cmentarzu parafialnym w Łęcznej (woj. lubelskie) uszkodził nagrobki. Sprawca przyznał...

zobacz więcej

Jak poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, potrącenie miało miejsce przed godz. 16. Pociąg relacji Pilawa - Sochaczew potrącił osobę, która weszła na torowisko; mężczyzna ten zginął na miejscu.

Wszyscy byli trzeźwi


Zanim to się stało, maszynista hamował i dawał sygnały. Zarówno on, jak i obsługa pociągu byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane. Na miejsce udał się prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza.

Z informacji Warszawskiego Transportu Publicznego wynika, że do potrącenia doszło na Pradze Południe, na szlaku Warszawa Gocławek – Warszawa Olszynka Grochowska.

Napad na warzywniak w Ząbkach. Nie żyje właściciel, policja szuka sprawcy

Policjanci szukają sprawcy napadu na 67-letniego właściciela sklepu w Ząbkach na Mazowszu – poinformował rzecznik wołomińskiej policji asp. sztab....

zobacz więcej

Utrudnienia w kursowaniu pociągów


Wskutek zdarzenia występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz pociągów KM. SKM-ki w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 45 minut - informuje przewoźnik w mediach społecznościowych.

Ponadto pociągi mogą jechać z pominięciem przystanku Warszawa Olszynka Grochowska. Na linii Otwock - Warszawa Wschodnia - Otwock wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM-KM. „Możliwe opóźnienia, odwołania oraz skrócone relacje pociągów” – ostrzega WTP.

Pociąg KM, który ruszył z Pilawy przed godz. 15, a do Sochaczewa miał dotrzeć kwadrans po godz. 17, został odwołany od przystanku Warszawa Gocławek. Komunikację zastępczą stanowił inny pociąg KM jadący do Sochaczewa przez Gocławek z Dęblina.

Czytaj także: Wypadek w centrum Warszawy. Auto dachowało rozbijając kilka innych [WIDEO] 

źródło:

Zobacz więcej