RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tom Cruise wściekły na łamanie restrykcji. Partnerka z planu go rozumie

Dla Vanessy Kirby przestrzeganie zaleceń epidemiologicznych jest podwójnie ważne (fot. M.Piasecki/GC Images)
Dla Vanessy Kirby przestrzeganie zaleceń epidemiologicznych jest podwójnie ważne (fot. M.Piasecki/GC Images)

Szerokim echem odbił się pod koniec ubiegłego roku wybuch wściekłości Toma Cruise'a, który w niecenzuralny sposób zwrócił się do członków ekipy jego nowego filmu. Kilkoro z nich złamało środki bezpieczeństwa wprowadzone z powodu pandemii COVID-19 na planie kolejnej części serii „Mission: Impossible”. Teraz słowa Cruise'a komentuje jego partnerka z planu, Vanessa Kirby. Aktorce sławę przyniosła roli księżniczki Małgorzaty w serialu „The Crown”.

Tom Cruise nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

NASA nawiąże współpracę z aktorem Tomem Cruise'em i pomoże mu w nakręceniu filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej – poinformował szef tej...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

– Tworzymy tysiące miejsc pracy, skurw***y! Nigdy więcej nie chcę czegoś takiego widzieć. Nigdy! – wrzeszczał Tom Cruise na nagraniu z planu filmu Mission: Impossible 7” udostępnionym przez gazetę „The Sun”. Odnosił się w ten sposób do członków ekipy, którzy nie stosowali niezbędnych środków bezpieczeństwa chroniących przed rozprzestrzenianiem się wirusa.

Dla Vanessy Kirby przestrzeganie tych zaleceń jest podwójnie ważne. Jej siostra pracuje jako asystentka reżysera i jest jedną z pierwszych osób, które pojawiły się na planie w lipcu zeszłego roku.

„Myślę, że nawoływanie do zachowania bezpieczeństwa to ważna wiadomość dla wszystkich. Inspirującym jest dla mnie obserwowanie mojej siostry, która każdego dnia pojawia się w pracy, a potem zdrowa wraca do domu. Cały przemysł był zamknięty. Kina, teatry, plany zdjęciowe. Patrzenie na siostrę, która była jedną z pierwszych, która wróciła na plan, dawało mi nadzieję” – mówi Kirby w rozmowie z portalem „Extra”.

„Mission: Impossible 7”. Sprawa rzymskich zdjęć z Tomem Cruisem trafia do prokuratury

Do prokuratury w Rzymie trafiła sprawa zdjęć do siódmej części filmu „Mission: Impossible”, jakie niedawno kręcił Tom Cruise na ulicach miasta....

zobacz więcej

Sama Vanessa Kirby nie miała jeszcze okazji do powrotu na plan filmu reżyserowanego przez Christophera McQuarriego. „Rozpoczynam zdjęcia w przyszłym tygodniu. Jestem tym bardzo podekscytowana. Kiedy myślę o tym cyklu, widzę, że z każdą jego częścią popisy kaskaderskie są tu coraz bardziej niebezpieczne. Do nowej części zostały nakręcone już niektóre przerażająco wyglądające sceny, a dużo więcej czeka na nagranie. To dla nas wszystkich wielka przyjemność, że mogliśmy wrócić” – ocenia aktorka.

Vanessa Kirby  to jedna z najpoważniejszych kandydatek do tegorocznego Oscara. Jej rola w filmie „Cząstki kobiety”, który od 7 stycznia można oglądać na platformie streamingowej Netflix, jest bardzo dobrze oceniana. Aktorka wystąpiła w nim m.in. u boku Shii LaBeoufa.

źródło:

Zobacz więcej