RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Grzegorz „Guzik” Guziński nie żyje. Muzyk miał 46 lat

Grzegorz „Guzik” Guziński chorował na COVID-19 (fot. PAP/Roman Jocher)
Grzegorz „Guzik” Guziński chorował na COVID-19 (fot. PAP/Roman Jocher)

Grzegorz „Guzik” Guziński, lider zespołów Flapjack i Homosapiens, nie żyje. Muzyk był zakażony koronawirusem. Zmarł w wieku 46 lat.

Zmarł legendarny pianista i juror konkursu chopinowskiego

W wieku 86 lat zmarł chiński pianista Fou Ts'Ong, laureat III nagrody V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Informacja o ciężkim stanie wokalisty pojawiła się w piątek w mediach społecznościowych. Znajomi Grzegorza Guzińskiego informowali, że muzyk walczy o życie w szpitalu oraz że cierpi z powodu komplikacji po zakażeniu koronawirusem.

W sobotę poinformowano o śmierci muzyka. Napisał o tym na Facebooku m.in. Jacek Nizinkiewicz, dziennikarz współpracujący z miesięcznikiem „Teraz Rock”.

„Zmarł Grzegorz »Guzik« Guziński, lider Flapjacka i Homosapiens, jeden z lepszych polskich wokalistów i fajny gość. Rozmawialiśmy jeszcze kilkanaście dni temu... Grałem Guzika w Radio Nowy Świat, rozmawialiśmy w Rzeczpospolitej. Wielka strata! RIP” – napisal na Twitterze.

Grzegorz „Guzik” Guziński znany był przede wszystkim jako wokalista zespołu Flapjack, grającego thrash metal i rapcore.źródło:
Zobacz więcej