RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zaginął mieszkaniec Warszawy. Rodzina prosi o pomoc w jego odnalezieniu

Mężczyzna widziany był ostatnio na ulicy Marymonckiej w Warszawie (fot. Twoje Info)
Mężczyzna widziany był ostatnio na ulicy Marymonckiej w Warszawie (fot. Twoje Info)

Mężczyzna zaginął 31 grudnia 2020 roku w Warszawie. Od tego czasu bliscy nie mają z nim kontaktu. Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w jego odnalezieniu. 

Studenci pomagają młodszym. „Wsparciem objęto ponad 100 dzieci”

„Studenci zostali bohaterami, którzy w tym trudnym czasie realnie i praktycznie wspomagają młodszych od siebie. Nasi studenci dzielą się z...

zobacz więcej

33-letni Dariusz Kościński widziany był ostatnio na ulicy Marymonckiej w Warszawie. W tym dniu ubrany był w kurtkę koloru czarnego, dżinsy i buty sportowe. 

Rodzina próbowała skontaktować się z nim, jednak jego telefon milczy, także w mediach społecznościowych słuch o nim zaginął.  

Rysopis


– 172 cm wzrostu
– waga 70 kg
– szatyn
– oczy ciemne
– lekko garbaty nos
– znaki szczególne: delikatnie zdeformowane uszy.

Wszelkie informacje na temat zaginionego prosimy zgłaszać na numer alarmowy 112, lub Komendę Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach pod numerem tel. 22 752 80 00.

Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego potwierdziła portalowi tvp.info, że otrzymała zawiadomienie o zaginięciu 1 stycznia.

„W nawiązaniu do poniższej korespondencji informuję, że w dniu 1 stycznia 2021 roku Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach przyjęła zawiadomienie o zaginięciu 33-letniego mieszkańca gminy Izabelin“ – przekazała oficer prasowa, podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja w e-mailu.

źródło:
Zobacz więcej