RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Policyjny pościg na Podkarpaciu. W wypadku zginął kierowca

Na miejscu zdarzenia pracował także prokurator (fot. Shutterstock/zef art)
Na miejscu zdarzenia pracował także prokurator (fot. Shutterstock/zef art)

Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem radiowozu z komisariatu w Tuszowie Narodowym i samochodu dostawczego doszło w piątek ok. godziny 22:30 w Pierzchne (woj. Podkarpackie). Volkswagen golf stanął w płomieniach.

Pożar mieszkania w Brzeszczach. Ewakuowano 10 osób (WIDEO)

Do pożaru mieszkania doszło w piątek wieczorem w bloku przy ulicy 1 maja w Brzeszczach (pow. oświęcimski). Płomienie sięgały kilku metrów i były...

zobacz więcej

Policjanci z Sandomierza, Tarnobrzega i Mielca uczestniczyli w pościgu za samochodem volkswagen golf. W miejscowości Pierzchne doszło do wypadku. Zginął kierowca volkswagena.

Przybyli na miejsce zdarzenia ratownicy podjęli reanimację kierowcy volkswagena, który uciekał przed policją. Życia mężczyzny nie udało się jednak uratować. Policjanci odnieśli obrażenia.

Pierwsze informacje wskazują, że pościg rozpoczął się na ulicach Sandomierza, gdzie kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Przejechał cały powiat tarnobrzeski, gdzie próbowali go zatrzymać tamtejsi funkcjonariusze i wjechał na teren powiatu mieleckiego.

Droga wojewódzka Mielec – Tarnobrzeg czasowo była zablokowana. W akcji uczestniczyły jednostki straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe. Na miejscu pracował prokurator. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

źródło:
Zobacz więcej