RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ostatnie pożegnanie Marka Pawłowskiego „Krzykacza”

Marek Pawłowski nie żyje, media spekulują o przyczynie śmierci (fot. Discovery)
Marek Pawłowski nie żyje, media spekulują o przyczynie śmierci (fot. Discovery)

Marek „Krzykacz” Pawłowski, bohater programu „Złomowisko PL”, zmarł kilka dni temu w sylwestra w wieku 47 lat. Dziś w kościele w Pruszkowie odbył się jego pogrzeb. „Króla złomu” pożegnali najbliżsi i fani.

Zmarł „Krzykacz”, teraz Edek potrzebuje pomocy. Dramat bohaterów „Złomowiska”

Koszmarny przełom roku dla fanów programu „Złomowisko PL”. Kilka dni temu zmarł Marek „Krzykacz” Pawłowski, bohater popularnego programu. Okazuje...

zobacz więcej

Marek Pawłowski „Krzykacz”, bohater popularnego „Złomowiska”, zmarł w sylwestra. Nie podano, jaka jest przyczyna jego śmierci, wg niektórych mediów miał wylew.

„Krzykacz” od kilku lat opowiadał o różnych złomowiskach w Polsce, a wraz z przyjacielem Edkiem prowadzili też własny skup złomu pod Warszawą. Fani cenili jego humor i zdecydowane podejście do zadań. Pawłowski podkreślał, że „żadnej pracy się nie boją”, czym zyskał ogromną sympatię i liczną widownię.

W piątek przed południem w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie odbył się pogrzeb Pawłowskiego. Urna z jego prochami została złożona na cmentarzu w Wólce Węglowej.

Jak przypomina „Super Express”, „Krzykacz” pozostawił żonę, dzieci, siostry, braci i wielu przyjaciół oraz fanów. Miał 47 lat.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej