RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Mickey Rourke zdradził, dlaczego odmówił uhonorowania go gwiazdą w Los Angeles

Mickey Rourke, aktor znany m.in. z głośnego thrillera erotycznego „9 1/2 tygodnia” oraz oscarowego filmu „Zapaśnik” (fot. GettyImages/Gregg DeGuire/WireImage)
Mickey Rourke, aktor znany m.in. z głośnego thrillera erotycznego „9 1/2 tygodnia” oraz oscarowego filmu „Zapaśnik” (fot. GettyImages/Gregg DeGuire/WireImage)

Aktor znany m.in. z głośnego thrillera erotycznego „9 1/2 tygodnia” oraz oscarowego filmu „Zapaśnik” wyjaśnił na swoim instagramowym profilu, dlaczego odrzucił propozycję uhonorowania go w hollywoodzkiej „chodnikowej” alei sławy, czyli wpisanej na listę zabytków Los Angeles Hollywood Walk of Fame. Poszło o psa.

Wiedźmin kontuzjowany. Musi poczekać z graniem scen ataku

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Wiedźmin” realizowane są w najlepsze, ale na razie nie bierze w nich udziału odtwórca tytułowej roli Henry...

zobacz więcej

Z Loki, suczką rasy chihuahua, Rourke był bardzo związany. Gdy władze Los Angeles postanowiły uhonorować aktora, jego ulubienica już nie żyła (od 2009 r.). Teraz aktor opublikował w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie, na którym psina daje mu buzi.

Napisał: „Miałem ją przez 18,5 roku, byliśmy nierozłączni, kroczyła ze mną po czerwonym dywanie na słynnym  festiwalu w Cannes,   oczywiście nasikała na ten dywan . Loki była moją główną pocieszycielką i towarzyszką podczas kilku bardzo ciężkich lat.

Kilka lat później chcieli dać mi gwiazdę na Hollywood Blvd Walk of Fame. Pomyślałem, fajnie, ale odmówili umieszczenia jej imienia pod moim. Powiedzieli, że tego nie zrobią, więc ja powiedziałem, żeby wsadzili sobie tę gwiazdę w zadek. Pie***ć gwiazdę na bulwarze Hollywood. Znowu zobaczę Loki po drugiej stronie. Szalenie cię kocham, Mickey”.

źródło:

Zobacz więcej