RAPORT

Wojna na Ukrainie

Szczepienia w rodzinie Millera. Europoseł KO przyznaje, że nie był jedyny [WIDEO]

Aleksandra i Leszek Miller zaszczepieni na COVID-19 poza kolejką (fot. arch.PAP/T.Gzell)
Aleksandra i Leszek Miller zaszczepieni na COVID-19 poza kolejką (fot. arch.PAP/T.Gzell)

Były premier Leszek Miller, który jako pierwszy przyznał, że zaszczepił się na COVID-19 w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym poza kolejnością, przyznał, że nie był sam. Pytany o członków swojej rodziny wyjawił w Radiu ZET, że zaszczepiona została także jego żona Aleksandra. – Jak kochasz swoją żonę, to musisz ją chronić – tłumaczył europoseł KO.

Janda się zaszczepiła, bo ma palmę z Cannes? Wypowiedź Kraśki w TVN hitem w sieci

Ja chcę powiedzieć, żeby jedna rzecz była jasna – z nas wszystkich słuchających pani, to pani ma Złotą Palmę z Cannes, a nikt inny – argumentował...

zobacz więcej

RAPORT: Równi i równiejsi? „Elity” zaszczepione przed medykami

Od wybuchu skandalu wokół szczepień celebrytów poznaliśmy już nazwiska kilkunastu osób, które – choć nie należały do tzw. grupy 0 – przyjęły zastrzyk w należącej do WUM placówce. To m.in. aktorzy: Krystyna Janda, Maria Seweryn i Wiktor Zborowski, satyryk Krzysztof Materna, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak oraz aktor, piosenkarz Michał Bajor.

Lista zaszczepionych celebrytów


Choć pełna lista 18 osób zaszczepionych poza kolejnością nie została upubliczniona, większość zaszczepionych już znamy.

Zobacz więcej: Oto lista celebrytów po szczepionce na COVID-19 Po krytyce, jaka spadła na Leszka Millera, europoseł KO pisał w mediach społecznościowych: Sądząc po reakcjach, wielu jest bardzo zawiedzionych że zaszczepiłem się szczepionką Pfizera a nie rosyjskim »Sputnikiem«”.

Leszek Miller i jego żona zaszczepieni w WUM


Okazuje się, że nie tylko polityk przyjął zastrzyk w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pytany o członków swojej rodziny przyznał, że „z tego, co wie”, wnuczka – Monika Miller – się na koronawirusa nie zaszczepiła, bo „nic mu nie mówiła”.

Brukselskie sex party bez Polaków. Miller tłumaczy, dlaczego

Informacja o gejowskiej imprezie w Brukseli obiegła media. Nalot na sex party przeprowadziła belgijska policja, a jednym z kilkudziesięciu...

zobacz więcej

– Natomiast moja żona jest taką samą pacjentką tego Centrum Medycznego jak ja. Razem tam należymy i razem się zaszczepiliśmy – potwierdził.

Tłumaczenia europosła KO


Jak argumentował, przeżyli razem 50 lat w małżeństwie , a – tłumaczył dalej – „jak kochasz swoją żonę, to musisz ją chronić”.

Gdyby była taka sytuacja, że ja mam jedną szczepionkę i musiałbym wybierać między sobą a żoną, to oczywiście dałbym ją żonie, a nie sobie – powiedział Miller. W radiowym wywiadzie były premier deklarował, że nie ma „moralnego kaca”.

– Ja się tam nie pchałem, nie zabiegałem. Mógłbym zostać zaszczepiony w Parlamencie Europejskim, ale wolałem w Polsce, bo w razie jakichś powikłań i niedyspozycji wolę zwrócić się do lekarzy, którzy mnie szczepili – stwierdził.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej