RAPORT

Wojna na Ukrainie

Anna Cieślak przyznaje się do zaszczepienia. „Chciałam dać świadectwo”

Anna Cieślak jest wśród grupy celebrytów, zaszczepionych poza kolejnością (fot. arch.PAP/Ł.Gągulski, L.Szymański )
Anna Cieślak jest wśród grupy celebrytów, zaszczepionych poza kolejnością (fot. arch.PAP/Ł.Gągulski, L.Szymański )

Aktorka Anna Cieślak, prywatnie partnerka dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, która zaszczepiła się poza kolejnością na koronawirusa, wydała oświadczenie. „Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowania się w ważną akcję prospołeczną” – pisze. Tym samym potwierdziła informacje portalu tvp.info, o których pisaliśmy w niedzielę.

Nieoficjalnie: Partnerka dyrektora TVN zaszczepiona przeciw COVID-19 poza kolejnością

Aktorka Anna Cieślak, prywatnie partnerka dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, to kolejna znana osoba, która przyjęła poza kolejnością...

zobacz więcej

W ostatnich dniach media informowały o kolejnych aktorach i celebrytach, zaszczepionych na koronawirusa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym poza wyznaczoną kolejnością.

WUM przyznał, że zaszczepił 18 znanych osób. Obecnie wiadomo, że zaszczepili się: Krystyna Janda, Krzysztof Materna, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Magda Umer, Wiktor Zborowski, Michał Bajor, prezes sieci kawiarni i jego syn, Leszek Miller, Edward Miszczak, Anna Cieślak, Mariusz Walter, Radosław Pazura i Olgierd Łukaszewicz

O tym, że aktorka Anna Cieślak – prywatnie partnerka życiowa Edwarda Miszczaka – zaszczepiła się na COVID-19, informowaliśmy jako pierwsi na portalu tvp.info. Teraz aktorka zdecydowała się wydać oświadczenie, w którym potwierdza, że przyjęła dawkę szczepionki.

Oświadczenie zamieściła na Facebooku. Czytamy w nim, że Cieślak miała otrzymać propozycję i poddała się zaszczepieniu „w ramach promocji szczepień przeciw COVID-19".

Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowania się w ważną akcję prospołeczną. Wiedząc, jak wielu Polaków obawia się szczepionki, chciałam dać świadectwo swojego zaufania do jej bezpieczeństwa” – stwierdziła Cieślak.

Aktorka zapewniła, że wierzy naukowcom i lekarzom oraz że w jej opinii szczepienia to droga do normalności.

Opublikowany przez Annę Cieślak Poniedziałek, 4 stycznia 2021

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej